Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet 20 soros Ironside...

Hol lehet 20 soros Ironside acélbetétes bakancsot venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel az eddigi bakancsom lassan kezd szétesni, szeretnék egy újat venni. Az Ironside-ot minden ismerősöm dicsérte, úgyhogy márkának ezt gondoltam. Jelenleg 15 soros bakancsom van, és néha rövidnek tűnik a szára, ezért szeretnék venni egy 20 soros bakancsot. Ironsideból viszont csak 10 sorosat találtam. Szóba jöhet még esetleg a Heavy Duty, de abból is csak 14 sorosat találtam.

Néztem e-bay-en, vaterán, illetve 4 vagy 5 webshopon, de nem találtam. Külföldi oldalakon nem néztem, mert nem tudom, hogy hogy lehetne ezeket megtalálni, mert az "Ironside boot"-ra nem ezt hozza ki.

Ha valaki tudja, hogy hol lehet 20, vagy legalább 14 soros Ironside-ot venni, annak megköszönném, ha segítene!


2011. máj. 8. 20:47
 1/3 anonim válasza:

Nem nagyon értek az acélbetétesekhez, de szerintem az Ironside hiába jó márka, ha nem lehet hozzájutni. Ajánlom a Steel bakancsokat ( [link] ), illetve a használt katonai cuccok között keresgélhetsz, de ha kinézetre mész, akkor Steel. Talán külföldről be tudsz hozatni Ironside-ot, de nem vagyok benne biztos.

Üdv!

2011. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Eddig is Steelem volt, magához képest egészen sokáig bírta-bírja (több, mint egy év), de új Steelt már nem szeretnék venni. Próbáltam keresni külföldi oldalt, de 'Ironside boot'-ra keresve nem acélbetétes bakancsokat mutat.

:(

2011. máj. 15. 15:15
 3/3 anonim válasza:

Sziaa!

Ironside-om van, több, mint öt éves (ugyan volt két év, amikor ritkábban hordtam, de az első három évben napi szinten, télen-nyáron, tökéletesen bírta/bírja a mai napig a kiképzést).. viszont csak 10 soros változatban létezik szerintem. Ha 20-ast szeretnél, akkor Martens talán, ami jó. Steelt ne vegyél, egy kalap sz@r!

2011. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!