Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tekintesz azokra, akik...

Hogyan tekintesz azokra, akik acélbetétes bakancsot hordanak? Félelmet kelt? Miért?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A páromon is hűvösebb időben acélbetétes van, melegebb időben dorkót húzunk. Sajnos női acélbetétest sehol nem nagyon találtam eddig (viszonylag jó áron). :)


21/L

2010. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Dehogy kelt félelmet.. Egyszerűen kiröhögöm az ilyen embereket. Bocs, de szerintem csak hülyét csinálnak magukból, mert ilyenekbe öltöznek.. Mire jó?! Azt hiszik, ha ilyen cuccokban járnak akkor húú de kemény legények.. Nálam épp azt a hatást keltik hogy nem normálisak.

Jöhet az oltás, ez a véleményem.

2010. jún. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

8:59 - ott a pont!

én különösen azon tudok röhögni, hogy még büszkék is magukra és meg vanna győződve, hogy egyrészt szépek, másrészt félelmetesek, de leginkább - és jellemzően - hűdemagyarok...

a lányok meg különösen rondán néznek ki ebben a szerelésben :)

2010. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Soha nem gondoltam egy percig sem, hogy félelmetes vagyok, vagy hogy a bakancstól leszek magyar.

Nem vagyok hungarista! Egyszerűen ezt szeretem, ez az én stílusom.

Én sem szidom a tűsarkúban járkáló, szőke, rózsaszín ruhás, pics@szoknyás, buta plázap.csákat!


Első voltam

2010. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

aki ebben az időben is azt veszi fel,csak "mert az fejezi ki az egyéniségét",azt körberöhögöm,mert hülye:d


amúgy nem érdekel.

2010. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Sok gyárban elvárás, hogy acélbetétes bakancsokban legyenek a munkások. Bennem egyáltalán nem kelt félelmet, hanem tisztelem őket, hogy egy gyárban is képesek dolgozni.

:P

Egyébként meg mindenkitől félek, mert én hungarofób hungarista vagyok. Hehe.

2010. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az acélbetétesem, de ilyen időben nem veszem fel, hülye én sem vagyok...

És egy percig sem jutott eszembe, hogy én most hűűű de kemény vagyok. Egyszerűen ez a stílusom, ez tetszik.

Sőt, hungarista sem vagyok, csak egy egyszerű rocker. Ez van, akinek nem tetszem, ne nézzen rám.

2010. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

09:17: Nem ellentmondásos ez egy kicsit? :D

"Én sem szidom a tűsarkúban járkáló, szőke, rózsaszín ruhás, pics@szoknyás, buta plázap.csákat!"


Amúgy ne képzelj már be ekkora hülyeséget magadnak, semmi félelmetes nincs benne. :P

2010. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát én is pont ezt mondtam, hogy nem érzem magam félelmetesnek.

Mellesleg az életben nem szidom őket nyilvánosan. Hogy most leírtam a véleményem, az én dolgom!

S ha visszaolvasol, azt írtam, hogy nekem nincs, csak szeretnék.

Persze nem ilyen melegben.

2010. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatom nem neked szólt, hanem a kérdezőnek. :D
2010. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!