Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális dolog, ha gondolkodni...

Normális dolog, ha gondolkodni kell, hogy jobb vagy bal?

Figyelt kérdés
Számtalanszor megtörtént velem,hogy hirtelen nem tudtam megmondani valakinek,hogy jobbra vagy balra kanyarodjon (pl.útbaigazításnál),gondolkodnom kellet rajta,hogy akkor most melyik is a jobb vagy bal felem,hogy az alapján tudjam megmondani a helyes irányt.Mások is vannak ezzel így ,vagy csak én keveredek bele?
2011. máj. 10. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szó szerint én is így vagyok! Szerintem normális. Mi így tanultuk meg. Nem úgy hogy ez a kezed jobb, hanem úgy, hogy amivel írsz, az a jobb. És ilyenkor ellenőrzöm:D


De volt olyan, amikor spontán jól mondtam gondolkodás nélkül:)

2011. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a gps közölte hogy jobbra és én váltig állítottam hogy a jobbra az arra van....(balra mutattam...:D)

Utána hiába is akartam magamnak megmondani hogy nem,fogtam és a levegőbe írni a kezemmel,és utána jöttem rá hogy merre van a jobbra:)

Szerintem normális dolog hogy ha fáradt vagy vagy másra koncentrálsz nem tudod mi merre van:)

2011. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Persze, hogy néha az ember elgondolkodik ! Nekem is néha bele kell gondolnom ,hogy melyik kezemmel is írok és van amikor meg is keverem a jobb és balt. Volt olyan, hogy kocsit vezettem és mondták hogy jobbra és én balra fordultam izgulás miatt de én váltig állítottam, hogy jó irányba mentem és utána gondolkodtam csak el és vallottam be , hogy nincs igazam :)
2011. máj. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!