Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fenyeget és ocsmány dolgokat...

Fenyeget és ocsmány dolgokat ír ki rólam. Mit írjak vissza?

Figyelt kérdés
Egy csajszi ocsmány dolgokat ír ki rólam közösségi oldalakra a r..... szótól a sz*pd le anyádig mindent. A pech az, hogy azért haragszik rám, mert én tovább jutottam az országoson ő meg nem- És most ilyeneket ír ki rólam. És másoknak olyan dolgokat mondd, ami nem is igaz. Fogalmam sincs róluk!! Szeretnék neki vissza írni, de olyan szöveget mondatot, amitől megijed és nem csak lehurrog és folytatja tovább. Ötletek?
2011. máj. 10. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akármit írsz folytatni fogja, ezt most elárulom. Szerintem legrosszabb ötlet reagálni ilyenekre, mert még inkább folytatja majd ha látja bosszanthat vele.
2011. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha a facebook-ról van szó, akkor lehet jelenteni a felhasználót az oldal üzemeltetőinek. Próbáld meg.
2011. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Megijeszteni nem tudod így írásban, de ez nem jelenti, hogy felülkerekedni sem tudsz. Légy lekezelő, de SEMMIKÉPP SE KÁROMKODJ, az, hogy nem reagálsz az a legrosszabb amit tehetsz, mindenképpen ÁLLJ KI MAGADÉRT. Próbáld LAZÁN venni, mondjuk beszól te meg utána írj egy kacsintó smiley-t semmi mást. Ha abban a stílusban adod elő magad, hogy "Egy ilyen senki beszólt nekem?? Ugyan már xD" akkor a gépe előtt már vörös lesz a feje a dühtől és érezni fogja, hogy akármilyen trágárságot is ír nem fog tudni fogást találni rajtad.

Ő csak azt fogja érezni, hogy alul maradt, hogy miért azt már nem fogja felismerni, de rajta kívül mindenki más látni fogja, hogy azért te győztél mert NAGYVONALÚ voltál, ez a titok, semmi más nem kell, csak légy nagyvonalú, és ha az vagy akkor jóformán bármit írhatsz az a meccs már a tiéd és ezt mindenki más is így fogja látni.

2011. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akármit írsz folytatni fogja, ezt most elárulom. Szerintem legrosszabb ötlet reagálni ilyenekre, mert még inkább folytatja majd ha látja bosszanthat vele.


Különben amit az első válaszoló írt, abban van némi igazság hogy abbahagyásra nem nagyon tudod kényszeríteni DE a többi amit írt az hatalmas ostobaság, látszik, hogy ő sem nagyvonalú.

"legrosszabb ötlet reagálni ilyenekre, mert még inkább folytatja majd ha látja bosszanthat vele." - ez csakis akkor igaz ha rosszul reagálsz, káromkodsz vagy hasonlók, ha úgy csinálod ahogy mondtam akkor nem így lesz, de mindenképpen reagálj, ne hagyd szó nélkül.


Amit a második válaszoló írt az sem megoldás, egyrészt vagy sikerül, vagy nem, másrészt ez annyi mintha végzősként kapnál egy pofont és futnál az ofő után sírva, aki lehet, hogy leállítja az atrocitásokat, de a vesztes csak te maradsz mivel nem kaptad meg az elégtételt.

Illetve ez csak azt bizonyítaná, hogy te egymagadban nem bírsz vele, hanem egy felsőbb hatóságra hagyatkozol ahelyett, hogy ki állnál magadért.

2011. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy buta emberrel nem sok értelme van vitázni és észérvekkel elmagyarázni mi újság. Csak olaj a tűzre!

De legyen Kennedy kollégának igaza, hisz ez egy szép világ, legfeljebb napiszaron elolvashatom eredményét jó tanácsának;)

2011. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Amit a második válaszoló írt az sem megoldás, egyrészt vagy sikerül, vagy nem, másrészt ez annyi mintha végzősként kapnál egy pofont és futnál az ofő után sírva, aki lehet, hogy leállítja az atrocitásokat, de a vesztes csak te maradsz mivel nem kaptad meg az elégtételt."


Akkor ez annyi mint ha mondjuk összetörik kocsim nem ismeri el az illető én meg agyonverem mert az elégtétel és nem hivok rendőrt anyámasszonykatonája dolog?

Talán pont ezért vannak vagy ostobaság?

2011. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1.reagáló: Az első mondatoddal teljes mértékben egyetértek, ezért nem is kezdek el vitatkozni veled ;)


2.reagáló: Kiforgattad a szavaimat, vagy félreértetted, vagy csak túl hülye vagy hogy megértsd, nem tudom, de nem is érdekel. Viszont ha jól értem akkor a te hasonlatod a véleményed szerint egyenlő az enyémmel csak hatványozottan. Ergo tanár=rendőr diák=sértett autó összetörés=pofon pofon visszaadása=agyonverés ezt állítod?

Na gondold csak át újra;)

2011. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak sajnos a helyzet tovább durvult. A közösségi oldalra írtam neki, hogy fejezze be a pletykásodást, vagy ha valami baja van jöjjön oda. De egyedül, mert társasággal én is nagy vagyok. + 1 smiley! Hát, így kezdte a mondatát " B*** meg! " majd elkezdet ócsárolni, lehordani mindenféle kétszínűnek, hogy neki igaz barátai vannak. Én csak pletykálkodok és még sorolhatnám. Próbáltam magam úgy mondd megvédeni, de mindig visszavágott valamivel. Aztán elkezdett nagyon durvákat írni rólam, majd azt írtam neki : " Elég volt! Ha valami bajod van, oda jössz s a szemembe mondod, és majd meglátjuk kinevet a végén! " Majd töröltem a bejegyzést. Aztán másnap a suliban, azokat a személyeket akik a veszekedés során "mellém álltak" ellenem hárítottak őket pl.: az egyiknek azt hazudta, hogy én azt terjesztem róla, hogy neki vetélése volt. A csaj meg persze, oda jött és nagyon keményen elkezdett velem kiabálni. S azt sem tudtam, mi a helyzet, majd kapcsoltam, hogy ez biztos az ő műve. Próbáltam a csaj ellenem megvédeni magam de hiába. Ő meg persze nevetett s ezt mondta " ch jól megkapta"! Ma már ott tartunk, hogy kb. 10 embert ellenem hárított. Köztük azt a személyt akibe titokban több mint egy éve bele vagyok zúgva a volt edzőmbe. De ott hagytam a táncolást mert, balesetem volt. S nem táncolhatok. De ott táncoltam sokáig, s ezzel a csajjal régen jóba voltam, s én hívtam el oda táncolni őt. Én elveszítettem a szerelmem akit nem láttam már több hónapja, ő meg ott maradt s játssza a királynőt. Az edzőmmel néha váltok egy két szót a közösségi oldalon, de olyan édes mert mindig vissza ír/írt. Ugyanis az a nő személy felhívta az volt edzőmet, hogy mit mondott neki, nem tudom. De azóta se szól hozzám, életem szerelme.
2011. máj. 12. 17:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Különben, akiket ilyen könnyedén ellened tudott fordítani azok nem állhattak túl közel hozzád.

Nos ha nem tudod alkalmazni, amit korábban, írtam, akkor nem marad más, mint hogy védekezés helyett visszatámadj és nem kell az ő szintjére süllyedned ettől mert, káromkodás és vörös fej nélkül is a porba tiporhatod, például dörgöld az orra alá azt a versenyt. A lényeg az hogy próbálj arra támaszkodni, amit tudsz róla, ergo ne az anyját szidd, vagy hazudj róla, hanem próbálj személyesen rá vonatozó érzékeny pontokba belegyalogolni.

Különben hány évesek vagytok?

2011. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én 17 ő 16

S köszönöm a tanácsaid, megpróbálom alkalmazni. Csak sajnos életem szerelmét is ellenem fordította.

2011. máj. 13. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!