Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindig elnapolom a dolgokat,...

Mindig elnapolom a dolgokat, hogyan mondhatnék ennek megálljt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, h amikor nincs kedvem valahol konkretan megjelenni, annak altalaban oka van. Nem lennek elonyos mentalis, fizikai szellemi allapotban ha ilyenkor mennek el. Viszont.... Az sem megoldas ha emiatt mindenrol lemaradok.
2011. szept. 19. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért halogatod a dolgokat, mert szerintem nem is akarod igazán csinálni.

Csak magadra erőlteted őket.

Ha valamit muszáj megcsinálni, azt úgyis megteszed, ha valamit nagyon akarsz, azt is.

Azt szoktuk halogatni, amit csak erőltetnénk, de a szívünk mélyén nem akarjuk.

2011. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez tény, de az embernek a kellemetlen kötelességeit is teljesítenie kell, vagy olyan ügyeket, amiken keresztül elérhető az, amit később teljes szívünkből szeretnénk.
2011. szept. 19. 12:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma például rajz szakkörre kellett vna mennem, ami igazából nem egy horror dolog...
2011. szept. 19. 12:12
 4/5 anonim válasza:
önkontroll...
2012. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én magamon azt vettem észre, hogy sokszor a "áhh most nem csinálom" mögött az áll, hogy várok a tökéletes pillanatra. Hogy majd akkor megcsinálom, ha blablabla... Szóval én is találok egy kifogást hogy miért ne és néha inkább nem csinálok semmit...


A megoldás (működik de még nem tudtam szokássá tenni): csináld most :) ne gondolkozz. ne kezdj el rajta gondolkozni, hanem mozdulj meg. Aki hezitál, az vár...És az idő meg szalad...


Vagy állj neki gondolkodás nélkül, vagy mond azt: erre nincs is szükségem, leszarom, csinálok valami mást...

2012. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!