Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "barátnőmm...

Mi a véleményetek a "barátnőmmel" való kapcsolatomról?

Figyelt kérdés
van egy barátnőm,4évek egy suliba jártunk,tök jóba voltunk,padtársak,mindent tudtunk egymásról.most már ügye vége a sulinak,ő dolgozik,én suliba járok,s valahogy sosincs ideje rám...mindig mondja,hogy majd ír amikor nem dolgozik,s találkozunk,de semmi...s persze mikor megemlítem,akkor meg most utálhatsz meg minden..gyűlölhetsz,már nem tudom,hogy mit higgyek,gondoljak róla.mindig nekem kell elmennem hozzá a város másik végébe,ahol dolgozik,mert ő sose ér rá...
2011. máj. 11. 11:36
 1/8 anonim válasza:

Amíg el nem kezdtem dolgozni, sosem értettem, miért nem érnek rá az emberek. Aztán rájöttem.

A suliból 2 körül szabadultam, munkahelyen 5-kor még bent vagyok.

Ráadásul utána vár otthon a házimunka.


Légy megértőbb vele! Majd ha elkezdesz te is dolgozni, meglátod, neked se lesz semmire időd!

2011. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy egy barát legalább egy kis időt ne szakítson a másikra. szerintem ez egy oldalú barátság, ő nem gondolja komolyan
2011. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom,hogy dolgozik,de 5 percbe még nem haltak bele az emberek,egyékbént is ha mással igazán tud találkozni,akkor rám i szakíthatna egy kis időt...:'(
2011. máj. 11. 11:48
 4/8 anonim ***** válasza:
pont ez az, hogy másokra érdekes módon van ideje. ne foglalkozz vele
2011. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sose ír...mindig csak én
2011. máj. 11. 11:52
 6/8 A kérdező kommentje:
kiváncsi leszek,hogy mikor fog írni....
2011. máj. 11. 11:52
 7/8 Carmen2 válasza:
Ha másokra szakít időt, akkor valószínűleg te is beleférnél az idejébe HA akarná. Ezek szerint, valamiért nem akar Veled találkozni. Nem értékeli eléggé a kapcsolatotokat. Szerintem várd meg, hogy ő keressen Téged és ha nem keres, akkor ennek a huzavonának semmi értelme nincsen, mert abszolút egyoldalú az egész. Majd rájön, hogy egy 4 éves kapcsolatnak mekkora jelentősége van. Valószínűleg idő kell neki hozzá. Ne nyomulj, ne hívogasd, mert azzal lehet, hogy csak jobban eltaszítod magadtól.
2011. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben!ezt megfogadom!köszönöm mindenkinek!
2011. máj. 11. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!