Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már gondolkoztatok az öngyilko...

Már gondolkoztatok az öngyilkosságon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok EMO és szeretem az életet!(általában)
2011. máj. 13. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Egyszerűen semmi okom nincs életben maradni...

2011. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Magunktól is meg fogunk halni, minek siettetni? Az élet amúgy is szép.
2011. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én már igen de nem tartott sokáig
2011. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én igen, többször is...bár úgyse bántanám magam, jobban szeretem annál magamat!:)) Csak néha mikor teli van már mindennel a cipőm jó elmélkedni azon "minek is élünk"? És azon gondolkodni, mi lenne a legjobb módszer. Ez inkább télen volt...most szerencsére very happy vagyok, szeretem a napsütést és feltölt.
2011. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sokmindnekinek a felyében megfordul, de ez nagyon nagy hülyeség... Gondolj bele, amikor egy 15-18 éves azt mondja h neki nincs értelme az életének.. xĐ alig élt még, szinte azt se tudja mi az élet... aki már kb 50 évesen mondja ezt, az oké, lehet, hogy tényleg nem volt jó az eddigi élete, és már nem szeretne élni továb.. ezt se tudom igazából megérteni, de az már legalább élt, tudja mi az élet, nem úgy mint egy gyerek
2011. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, gondolkoztam, már és arra jutottam, hogy értelmetlen dolog.


Kedves előző ennyi könnyelmű megjegyzést egyrakáson.

Nem ez nem kor függő, hiszen fogalmad sincs miket élhetnek át az emberek 18 év alatt is.

"aki már kb 50 évesen mondja ezt, az oké" - te egy idióta vagy, hogy lenne oké.

Egy 50 éves öngyilkos és egy 15 éves öngyilkos is ugyanolyan elmebeteg.

2011. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet, de azért egy 50 éves már élt, és tudja h mien az élet. de egy 15 éves miért akar meghalni, mert szerelmes? azt se tudja mi az h élet.. és te vagy idióta
2011. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Visszautasítom, hogy idióta lennék, és ez normális, ahogy az ember kora változik, a problémák is változnak, a célok is, így a potenciális öngyilkosság oka is, de a végeredmény ugyanaz amit az előbb mondtam, akár 50, akár 15 mindegy, beteg.
2011. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!