Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gondolkoztatok már ti is...

Gondolkoztatok már ti is azon, hogy milyen nagy dolog az élet?

Figyelt kérdés
Nézegettem a youtuben emlék videókat. És komolyan szörnyű 14-18 éves lányok fiúk elhunytak... És, hogy milyen nagy dolog az hogy itt élünk és egyszer mindannyian meghalunk! Most belegondoltam esetleg halál utána nincs semmi de hát semmi mintha aludnál milyen már az örökre alszol nem tudod mi van és ennyi volt a helyed az életbe SOHA többé nem tudsz magadról.. szerintem ez szörnyű!
2011. ápr. 7. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A halál az élet része, ezt el kell fogadni, meg kell vele békélni. Élvezd az életed és ne törődj a halállal. Pláne nem kell tőle félni. Ha ezt valóban megérted és elfogadod, akkor eszedbe sem jut ilyen butaság.

Nem tudjuk mi van ott, szóval ne is találgassunk. Valószínűleg semmi, egy tudattalan állapot, de lehet ott a Mennyország és a földi létünk volt a Pokol. Bármi meg lehet, de találgatni tényleg csacsiság.

2011. ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én inkább nagyszerűnek találom.


Nagy dolognak... hát nem tudom, iszonyat összetett és mégis egyszerű a maga módján már évmilliók óta működik.


A halál meg hát egy "élmény" óta nem félek tőle, tehát nem igazán tud felkavarni a tudat max. annyi hogy próbálok minél több mindent kipróbálni amennyit csak lehet, mert annyi minden van amit szeretnék még megtapasztalni mielőtt megpurcanok. :)


Azért ne nézz túl sok ilyen videót, vagy iktass közbe egy-két pörgősebb számot, mint Duck Sauce- Barbra Streisand, Martin Solveig- Hello etc.

2011. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek részben az elsővel, miszerint ne gondolkozz ilyenen, éld úgy az életed h élvezd. Én hiszem, hogy van valami a halál után, mert már láttam halott embert és hiányzott belőle valami amit mi léleknek hívunk. A semmiből nem lesz valami a valamiből nemlesz semmi, szerintem ez logikus. Lehet, hogy csak azért hiszünk benne, mert hinni szeretnénk de hát ki ne szeretné h legyen valami utána is.
2011. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] ezt ajanlom neked
2011. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat
2011. ápr. 10. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!