Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sulitokba van kiközösített?

A sulitokba van kiközösített?

Figyelt kérdés
Lány vagy fiú és miért közösítik ki?Osztályodba van?és ha igen miért közösítik ki?
2011. máj. 14. 18:17
 1/5 anonim válasza:
Nos a kiközösítés legtöbbször azért van, mert külföldi vagy roma származású vagy. Esetleg, mert többet tudsz, mint őt vagy, mert mást szeretsz, mint ők
2011. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én egykbe sem illek bele!Egyébként nem is kiközösített vagyok csak elvagyok magamba!Azért mert így alakult és sztem nem lenne már úgy értelme odamenni az osztálytársaimhoz!De nem ez volt a kérdés!
2011. máj. 14. 18:27
 3/5 anonim válasza:
nállunk van, egy csaj..de aki vele van az is annak számít xxd am azért mert leégetminket azöltözékével, az öltözőben masjdnem elhánnyukm magunk (bugyija lól szőr elég sk lóg ki.)a beszédjével ilyenek miatt.
2011. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Te ne dumálj, még írni sem tudsz:D
2011. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van. Azért mert szellemi fogyatékos.
2013. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!