Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A suliban az osztályotokban...

A suliban az osztályotokban van kiközösített?

Figyelt kérdés
Ha igen miért közösítitek ki? Ha te vagy szerinted miért közösítenek ki?
2011. márc. 20. 12:18
 1/9 anonim válasza:
wan. azért közösítették ki az egyik gyereket, mert mindenbe beleütötte az orrát. sztem mindkét fél hibája.. a kiközösített lehetne kicsit tapintatosabb, csakúgy mint az osztály.
2011. márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy veszem észre,hogy nincs.Az osztályunkban kialakultak "kis csapatok" főleg a lányok körében.Vannak a "kényesek"akik divatolnak és a "rendesek" akik rendesek..xD

Én a úgy érzem egyikben sem vagyok benne,vagy inkább a rendesebbekben,akik átlagosak.De én és a barátnőm már ovodás korunk óta ismerjük egymást és így vagyunk ketten.Nem tudnak közénk állni,mindig együtt vagyunk.

Úgy gondolom,ha valakit kiközösítenek azt azért,mert halkszavú,csendes és nem tudnak vele úgy beszélgetni.Vagyis már a mai világban nem elég "menő" : )

14/L

2011. márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Anno az osztályban két lány volt, akiket kiközösítettünk, pedig próbálkoztunk őket elfogadni, befogadni, de nem ment. Mindketten hihetetlenül igénytelenek voltak, nem is voltak túl okosak, és ehhez képest úgy beszéltek veled, mint egy utolsó sz@rral, hiába kérdeztél tőlük valamit normálisan. Olyan volt a stílusuk, amit egyszerűen nem lehetett sokáig türelemmel elviselni. Persze ők ketten nagyon szépen egymásra találtak, de az osztályközösségbe sosem illeszkedtek be.

A stréberek kapcsán kiközösítés nem történt, pedig volt néhány, de rájuk inkább csak csipkelődő megjegyzéseket tettünk, poénkodtunk, de ebben ők is benne voltak. És mindenhová jöttek velünk ők is, szóval őket abszolút nem taszítottuk ki.

2011. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nálunk mostanában már nincsenek.de régen engem közösítettek ki nem tudom miért...próbáltam rendes lenni de az nekik nem volt elég...csak kihasználtak mert én mindig vittem enni a suliba azt elkérték aztán otthagytak majd vissza jöttek amikor megint ettem...ez nekem nagyon rosszul esett mostanában se vagyok azokkal jóba de a barátnőmmel ketten mindent átvészelünk...ezért jók az igaz barátok:D
2011. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van, egy srác. Senki nincsen vele jóba...nem is tudom, kinek a hibája ez. A mienk, vagy inkább az övé. A gond az, hogy meg sem próbál velünk kommunikálni. Leül a maga kis helyére, mindenkitől távol, és ott kész, vége. Egész órán elvan ott, aztán így tovább egész nap.

Igaz, mi sem próbálunk meg vele kommunikálni.

2011. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nálunk csak (volt) egy lány, ő nyolcadik fél évnél el ment másik iskolába mert már nem bírta hogy a fiúk piszkálták. (többek között azért is piszkáltál mert szegény volt és nagyon szerette a lovakat)
2011. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk már nincsenek..:) 8. évvégére kialakultak a kis csoportok és így már mindenki benne van egyben.
2011. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a mi osztályunkba nincsenek. Kis csapatok vannak. Vagyunk mi. Vannak a "cicababák" vannak a "stréberek" . A fiúk meg együtt hülyülnek.Bár volt egy fiú aki már elment de nagyon elmebeteg volt. Mikor elmentünk hozzá akkor megfenyegette az anyát késsel hogy hagy együnk popcornt
2011. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk van. Azért van kiközösítve mert egy bolond. Van egy beütése.
2013. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!