Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy pasin akarok bosszút...

Egy pasin akarok bosszút állni de nagyon és csúnyán. Tudtok ötleteket adni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Kezdésnek küld el neki ezt a linket:

www.vezetékneve.keresztneve.homo.com

2009. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
nem szabad bosszút forralni senki ellen...az téged minősít,mert ezek szerint ugyanolyan szinten vagy mint ő...viseld méltósággal a dolgot,hagyd a francba...
2009. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
2.vagyok:ja és én 2évig jártam egy fiúval,olyanokat megtett h hűűűha...és elnéztem neki,mert szerettem,nem bosszultam meg semmit...már 3hónapja nem vagyunk együtt,de még azt hallom vissza h én állítólag zaklatom,miattam cserélt telszámot,meg féltékeny vagyok az új bnőjére... nem is kerestem mióta szakítottunk,tehát nem miattam cserélt számot,az új bnőjét meg kb lesz*rom,olyan ronda mint a bűn...de ha boldogok,legyen...én elszórakozgatok magamnak most,és nem is érdekel h miket hazudik rólam...aki neki hisz,az az én ellenségem...a barátiam tudják h nem így van,engem védenek..ez a lényeg és eszembe se jutna bosszút állni emiatt...
2009. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Egy ilyen kérdés volt már a napokban, de olyan indulatokat kavart a kérdező a felháborító kommentjeivel, (pl. hogy kisemmizi a pasit...) hogy úgy látom, törölték. Nem te voltál véletlenül????
2009. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármit is ártott neked, te úgy tudsz a legnagyobbat visszaütni, ha úgy teszel mint ha nem is létezne. Ha látja majd, hogy te mennyire boldog vagy az fog fájni neki a legjobban. Ha továbbra is foglalkozol vele, ő folytatja majd tovább, mert látja, hogy van értelme és igy csak továbbra is ő fog neked fájdalmat okozni. Sok sikert!
2009. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ugy tudod csak idegesiteni, ha szamodra o levego! Egy senki. Abszolut nem foglalkozol vele, ha keres, ha latod...stb. ra se nezz, igy idegesited a legjobban, hidd el!!!
2009. márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Bizony, én is emlékszem, hogy a héten volt egy ilyen kérdés.

Érdekes dolgok keveredtek ki belőle, biztosan ezért törölték másnapra:-)

2009. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Soha semmit nem szabad megbosszulni. Az univerzum mindig, mindent elintéz. Legyél sokkal erősebb és bölcsebb. A szeretet mindent megold. A szépre gondolj és akkor a lelkednek is könnyebb lesz.
2009. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom, ne állj bosszút, mert visszaüthet (akármikor az életben), vagy utána ő is bosszút áll és egyre jobban elmérgesedik a dolog. Ez neked sem jó. Amikor bosszúálláson töröd a fejed, haragot táplálsz, ezt a másik nem érzi, viszont magadnak ártassz vele. Gondold át, és dönts jól!
2009. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem se állj bosszút:

1.) Azért,mert akkor az ő szintjét éred el és az mennyivel segít a helyzeteden?:S Légy te a bölcsebb!

2.) De tulajdon képpen mind ismerjük a férfiakat,hogy mennyire kiszámíthatóak nemigaz? Mi nők ebben már majdhogynem teljesen szakértőek vagyunk.A pasinak az a legnagyobb "fájdalom,bosszúállás" hogyha nem foglalkozol vele. Lássa rajtad,hogy túlléptél rajta...ne lássa,hogy szendvedsz miatta mert neki az csak jó! Egy idő után..a küszöbödet fogja rágni majd...aztán a másik kérdés,hogy ha idejág eljutsz vissza fogadd-e? Nem! Ha már egyszer megtette,hogy rosszatt tett neked,mi garantálja,hogy nem teszi-e meg mégegyszer?? És azért legyen benned annyi tartás,hogy tudja,hogy te egy kincs vagy és meg kell érted dolgozni.Ki kell engesztelnie..Nem használhatja ki mégegyszer a nagylelkűségedet! Remélem segítettem valamit=) szép napot!

2009. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!