Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az idei...

Mi a véleményed az idei Eurovisios eredményről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Wolf Kati eredménye hatalmas csalódás.

Amúgy számomra feltűnő volt, hogy több ország a szomszédjaira szavazott, csak a mi szomszédaink feledkeztek meg rólunk.

2011. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a zenéről szól, hanem az országok saját diplomáciai kapcsolatainak ápolásáról.

Ránk azért nem szavaztak a szomszédok, mert utál minket mindenki. Az hogy a szlovákok nem szavaztak ránk, érthető. De a lengyelek sem, pedig nagy barátok voltunk. Sem a törökök, pedig állítólag szeretnek minket.


Wolf Kati objektíve az egyik legjobb volt. Remélhetőleg tud profitálni ebből a dalfesztiválból.

2011. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt hittem, h a szenzációs show után egy korrekt zavazás lesz, de ami ott volt, az már felháborító volt. Mindenki vagy a szomszédjaira szavazott, vagy akivel jóba van. Mo-al ugye sneki sincs szinte jóban, Lengyelország talán, mert a lengyel-magyar barátság azért elég híres, de még ők se szavaztak ránk. Romániától kaptunk pár pontot, meg nem is emlékszem már kitől. Pedig szerintem a mostani nagyon jó produkció volt. Azért remélem Kati nem szomorú, mert azért ez is nagy szó, h ennyi ember elött fellépett, meg még ki tudja hányan nézték a tv-ben stb.
2011. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
82%
Én csak gratulálni tudok Európának.. Itt már nem is Kati a lényeg (pedig ő sem a 22. helyre méltó), hanem az hogy az azerbajdzsáni párocskától voltak sokkal de sokkal jobbak. Inkább nyerte volna meg Olaszország vagy Svédország, ők százszor jobbak voltak az Azerbajdzsánoktól... A nyertes zenéje egyszerűen borzalmas véleményem szerint. De hát ha Európa így döntött...
2011. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem volt szűrnyű az nyertes zenéje, azért ne túlozzunk, de voltak jobbak
2011. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

EUROvisio-s dalfesztiválon nyert már Izrael...

Azerbajdzsán....

Remélem jövőre a Mongólia nyeri meg, aztán Ausztrália, majd Brazília!

2011. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!