Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire izgultatok érettségi...

Mennyire izgultatok érettségi előtt?

Figyelt kérdés
Hogy maradhatok viszonylag nyugodt?
2011. máj. 16. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Irasbeli elott nem feltem mert az elozo evek erettsegijeit megcsinaltam es eleg magas szazalekok jottek ki.

Mondjuk kemia elott xarul aludtam es pff olyan hulyesegeken veszitettem pontokat h amikor olvastam nem tudtam h sirjak-e vagy nevessek-e...


Szobeli elott 5 napig egy uvg nutellan eltem. Teljesen szet voltam csuszva. Anyumek atjottel utolso nap es megetettek. Am azert nem ettem mert a stressztol ugyebar nem volt etvagyam es annyira ki voltam h nem ereztem izeket!!!! Szal igy nehez enni, viszont az agyam meg dogledezett energia nelkul.


Este nem aludtam semmit. Aztan masnap meg meguzentem ofovel h a magyar es toritanaram ne szamitson semmi jora. Egyebkent szobeliim szazalekban 100 korul lehettek kiv magyar mert az irasbelimbol levett 1 szazalekot vagy ugyanannyi maradt passz...


Am hogyan tudsz nyugodt maradni. Alap h IDOBEN nekiallsz tanulni 10 nap alatt 4 tetel az sokkal jobban hangzik mint 4 nap alatt 10 tetel - pedig csak 6 nap kulonbseg!!!! Ugye milyen durva? jah es akkor ez mar 2 targy.


Ott amikor megkapod sztem mar nyugodt leszel mert akkor mar tudod h a tudasod melyik reszere kell most koncentralnod es nem kavarog benned az osszes targy osszes tetele.


Jah es hagyj neki egy ismetlonapot. 20 tetelt egy nap alatt ujra lazan atolvasol ha mar megtanultad oket.


Jah es reggel kelj fel mert ha elmegy a delelotted akkor elment a napod is...

Illetve rendesen etkezz...


Aztan hajra! Gagyifos lesz... Sot ha van nagyon gyenge kepessegu osztalytarsad veled akkor meg jot is szorakozhatsz felkeszules kozben: francia forradalmak tetelnel srac "es akkor a Fuhrer..."

2011. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugy ertettem -0 nap alatt NAPI 4 tetel jobb mint 4 nap alatt napi 10 tetel.

Ugyebar igy is ugy is 40-et tanulsz meg csak egyik mellett tudsz meg bulizni is nyugodt lelkiismerettel a masiknal meg utolso napok idegroncsa vagy.

2011. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én idén két előrehozottat tettem - egyiket ma.

Az angol előtt nem izgultam, mert több gyakorlókönyvből is gyakoroltam, végigcsináltam kb. az összes korábbi érettségit, órán is gyakoroltunk, plusz még különtanárom is van. Úgy voltam vele, amit tudtam, megtettem.

Infó előtt - ma - nagyon izgultam, mert nem készültem fel eléggé. Ehhez képest szerintem egész jól ment.



Ha nem akarsz izgulni, tanulj alaposan! Miután megvan az az érzésed, hogy mindent megtettél, amit tudtál, akkor már megnyugodhatsz...

2011. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!