Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pályakezdőként hogy lesz állásom?

Pályakezdőként hogy lesz állásom?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja költöztem pestre. Érettségim van és egy OKJ-s végzettségem (Marketing és Reklám ügyintéző) valamint 1 évig szakácsnak is tanultam, ezen kívül közép fokon beszélek angolul és alap fokon németül. Több helyre is jelentkeztem már,főleg olyan helyekre, ahova középfokú végzettséget kérnek. Hívtak már be állásinterjúra, de nem kaptam még egyik állást se meg.Szerintem az a baj, hogy egyáltalán nincs munkatapasztalatom, de akkor még is hogy lehet elhelyezkedni? valahol mégis csak el kell kezdeni, nem született senki gyakorlattal. Ötlet vagy tapasztalat?
2011. nov. 8. 13:29
 1/2 anonim válasza:
szerintem csak egyszerüen sétálj be egy munkahelyre mintha ott dolgoznál
2011. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sok álláskereső az interjún bukik el, akár van tapasztalata akár nem. Alap, h a tapasztalattal rendelkezőt részesítik előnyben... de sztem ha látják rajtad, hogy megvannak a munkához szükséges készségeid akkor nincs akadálya, hogy fölvegyenek, mert mindenki igényli a jó munkaerőt.
2011. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!