Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a keresztnevetek, és a...

Mi a keresztnevetek, és a becenevetek, és mi a története?

Figyelt kérdés

Az enyém Anett,becenevem Lotika,tesóm ragasztotta rám,nem tom miért de Lótetűnek nevezett egy ideig,utáltam miatta,ezért leszépítette Lotikának!

Az internetes becenevem: Nettiko,Anettből indult ki,mivel nem tudtam ugy reg. h. Netti, hozzátettem a kot is,így lett Nettiko.


2009. márc. 12. 21:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Eszternek hívnak és Eszternek vagy Esztinek szoktak hívni.ennyi
2009. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Az én nevem Fruzsi! Van egy jópár becenevem! A tesóm szokott becézgetni leginkább, pl. elnevezett Pukának, amit a vezetéknevemből formált ki! Mostanában Fraszinak nevez, ennek a sztorija úgy történt, hogy interneten találtam egy oldalt, ahol hangfelvételeket lehet csinálni, ezeket angol és német férfi és női hangok olvasnak fel, ide beírtam a nevem és az angol fickó úgy mondta ki, hogy Fraszi (úgy tűnik tesómnak ez nagyon megtetszett! A német hang Frocinak hívott! Van egy ír angol tanárom, aki meg Frudzsinak szokott nevezni! Van egy véletlenül kitalált nevem is, aminek se füle, se farka, az Akisó! Stb... van még sok más is... és én is találtam ki másnak beceneveket...
2009. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Piroska vagyok (nem túl gyakori a korosztályomban), kiskoromban utáltam, mert valaki mindig tudott egy nagyonjóviccezthallgasdmeg-piroska-viccet :S

Aztán megszoktam...

Amúgy Piros-nak hívnak a barátaim, és Redwings, vagy Red vagyok a neten.

A párom pedig Napcsepp-nek szokott becézni, ha épp olyan kedve van.

2009. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

2. válaszló! Arra az oldalra kíváncsi lennék! :)


Én is Anett vagyok. Néha Anettke :) A neten Nani vagyok, ami úgy alakult ki, hogy :


Anett->Anetta->Nanetta->Nanett->Nani :D


: )

2009. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Erika a nevem, és így is hívnak, kivéve a barátnőmet, ő Rozálnak hív, vagy pedig Petinek. Nincs különösebb története, csak úgy..
2009. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
4. válaszolónak! [link] itt találtam, ez amúgy egy angol nyelvű tutijó honlap, ahol a különböző telókra lehet töltögetni és készíteni képet, mozgóképet, csengőhangot, ilyen hangjegyzetet és témát! Csak az feltétel, hogy regisztrálni kell! (a Tools fül alatt vannak, hogy mit szeretnél csinálni és ott van a Voicemaker,amit kértél!) Hajrá, jó szorakozást hozzá...
2009. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Annamária vagyok!

A beceneveim Marcsy, Ancsy, Annamari, Mira, Kormy (neten ez, amikor feketére festettem a hajam, akkor ragasztották rám)

2009. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Violetta.

Fiút szerettek volna, nem is gondolkoztak nagyon lányneveken..aztán mielőtt megszülettem volna, egyszercsak eszükbe jutott ez a név (előtte nem is ismertek senki ilyen nevűt, nem is nagyon hallottak róla), és eldőlt a dolog.

Mindenki Lottinak hív kiskoromtól fogva.Szeretem.

2009. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
off: köszönöm az oldalt! : ))
2009. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Emese a nevem, és Emesi, vagy simán Mesi a nevem. Emesi eredetileg Emesííííííííííííí volt, ezt még talán másodikban ragasztották rám. Nem tudom honnan jött, dehát ez van ezt kell szeretni :D Vagy szimplán "hé te, vidd már arrébb a kezed, nem látom az oldalszámot" a becenevem :D
2009. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!