Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyáron táborba megyünk, a...

Nyáron táborba megyünk, a csajokkal tervezünk csínyeket a fiúk ellen, de mi van ha ők is? :D

Figyelt kérdés

Összeírtam pár dolgot, aki tud még valamit légyszíves írjon pár csínyt. És, hogy tartsuk magunkat biztonságban? Kicsi az esélye, hogy kulcsra zárhatjuk az ajtónkat a fiúk elől, gondoltunk felváltott őrködésre, de mi van ha valaki elalszik? Nem akarom, hogy a fiúk megszívassanak engem, vagy bármelyik csajt, és nem is fogom hagyni.. Ha bármit tesznek, lenyomom a szemüket a torkukon, hogy lássák amint kibelezem őket.

Vissza térve, ötletek?

L/12


2011. máj. 17. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy ti szivathatjátok őket, ők meg nem? Mintha azt szeretnéd, hogy teljesen hagyjanak titeket békén, és hozzátok se szóljanak. Szerintem az sem lenne jobb. A csínyek legyenek ügyesek, az ajtó elég tegyetek széket, és próbáljátok megnyerni a háborút, de legyen "ellenfél". :)
2011. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is úgy gondoltam, hogy ők ne próbálkozzanak, hanem, hogy mi, csajok, akadályozzuk meg őket. Eddig úgy gondoltuk, hogy zseblámpát éjszaka bekapcsolva rakjuk az ajtó alá, és akkor azt hiszik, hogy még ébren vagyunk. És, hogy felváltva 2-3 órán őrködünk kettesével. Múltkor is bebújtak a szekrénybe, és majdnem halálra rémisztettek minket. :)
2011. máj. 18. 14:58
 3/3 anonim válasza:
33%
Kemények vagytok.
2011. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!