Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lapos minden 40-50 éves...

Miért lapos minden 40-50 éves nő feneke?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy bármennyire is izmos, vékony is egy középkorú nő, a feneke lapos.. mikor anyámnak is feltettem a kérdést, csak sóhajtott és megjegyezte, hogy neki is milyen szép kerek feneke volt fiatalon.. de ötletünk sincs, hogy ez biológiailag mitől változik meg és a rendszeres edzés mellett miért nem erősödik az is. (Avagy.. Rubint Réka feneke is hasonló sorsra fog jutni? :D)
2011. máj. 18. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Már én is megfigyeltem ezt,nem tudom mitől lehet. Viszont Réka soha nem jut erre a sorsra,mert meg műtetti majd,ha oda kerül a sor :)
2011. máj. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ahogy a többi szervük,börük, úgy a fenekük is megereszkedik :)öregszik.

ez ellen nem lehet mit tenni, van akinek erősebb, feszesebb az izma és tovább marad formás.

2011. máj. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyukám túlsúlyos és neki kerek,formás a hátsója 54 évesen :-)

AMúgy szerintem az ülő munka miatt,mert én már most úgy látom h.kezd laposodni, pedig szoktam rá gyúrni és amikor befeszítem akkro jó kemény és feszes,gömbölyű,de utána a felső izmok lelapulnak ha lazítok, godnolom a sok ülőmunka miatt.A gravitáció ott is működik

2011. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!