Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék hostess munkát...

Szeretnék hostess munkát vállalni fesztiválokon (pl. Balaton Sound), ötlet?

Figyelt kérdés
Szisztok! Többször dolgoztam hostessként fesztiválokon (Volt, EFOTT, Balaton Sound) és szórakozóhelyeken, de idén egyszerűen nem tudom hol álljak neki keresni hasonló jellegű munkákat. Ha valaki tudja, hogy kerülhetnék be vmelyik fesztiválra,mint hostess, azt megköszönném! :-)
2011. máj. 19. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
motorkiállításon hostesskedés érdkekelne?
2011. máj. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, érdekelne, de azért szeretném tudni, hogy mikor és milyen a munka jellege!
2011. máj. 24. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Your welcome. Én is most próbálok vmi infót szerezni, keresgélek, szeretnék b.soundon hostesskedni..

Bár épn még nem voltam hostess.


Ne haragudj, hogy én is kérdezek, de amúgy nem világos és érdekel mert fontos szempont, h ezeken a fesztiválokon a szállást h oldod meg?

2011. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen ez engem is érdekelne.. hogy a szállást ilyenkor hogy oldod meg. mert jelentkeztem a balaton soundra hostesskedni, és ma írtak vissza, hogy túljutottam az első válogatáson..és kíváncsi vagyok h ha talán felvennének hogy lehet megoldani a szállást :D
2011. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
:D 2. vagyok. Én is arra jelentkeztem szerintem, mert nekem is ugyanezt írták... Csak küldjek egész alakos meg bikinis képet mert a 2. körben az alapján választanak. Valamelyik fizeti az utiköltséget és a szállást is, de ez nem tudom. Még nem írtam vissza, nem tudom h fogok-e..
2011. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem anno megoldották a szállást, sőt kocsival összeszedtek minket és elvittek a helyszínre.. Érdekelne, hogy melyik ügynökségnél jelentkeztetek??? Volt már rossz tapasztalatom is, nem akarom,h más is beleessen. Ha gondolod, privátban is írhatsz!
2011. jún. 14. 14:56
 7/7 alexanderrr válasza:
Látom konkrét, használható info senkitől sem jött..:P Mellesleg 'hostokat' is szoktak keresni nemde? :) Vagy valamilyen más rendezvényre, kicsit más munkakörben fiút?:)
2012. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!