Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tökéletes a szaltóm?

Miért nem tökéletes a szaltóm?

Figyelt kérdés
Az van hogy nekifutok és lendítek karommal aztán sikerült de fenékre vagy hátra esek. Nem fáj mert homokon gyakorlok de mi lehet a baj? A lendítés vagy a nekifutás?
2011. máj. 19. 18:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok pls.
2011. máj. 19. 20:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért nem válaszol senki mert nem tudjuk. Kérdezz meg egy profit, vagy gyakorolj sokat
2011. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi igen ezt észrevettem. : D Már sejtem mert rossz helyen gyakoroltam és nem ugrok nagyot+ nem fogom meg a térdem.
2011. máj. 19. 22:03
 4/6 anonim válasza:
gondolom azért mert úgy állsz hozzá hogy te fenékre esel. ha arra gondolsz hogy igenis beleállok akkor bele fogsz mégha nem is tökéletesen de gugolásba biztos. am meg gondolkodj el az ugráson hogy milyen technikát kéne elsajátítani. az azt jelenti hogy úgy csináld az egészet hogy fel is tudj ugrani és lendíteni is tudj. ne mástól nézd el hogy hogy kell
2011. aug. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a lábadat felhúzod ugrás közben?????

és amúgy szerintem az ugrásal van a baj....

2011. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valószinüleg azért mert nem felfele ugrod probáld meg minél feljes és összehúzni magad.. ahogy mondanák a levegőben bukvencezel
2012. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!