Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt nem értem, ha németországb...

Azt nem értem, ha németországba megöltek sok, , zsidótˇmert ugye mindenki csak őket mondja nem cigányokat, homokosokat és fogyatékosokat. Elitélték ezért németországot. Akkor Amerikát mértnem amikor rengeteg ngert kínoztak, öltek és aláztak meg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Németországot ítélték el? Inkább azokat, akik ott hatalmon voltak. Bár még mindig csomóan vannak, akik ha meghallják, hogy "német", az agyuk rögtön a "náci"-t dobja hozzá...


Amerika szerencsésebb volt, ennyi.

2011. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert Amerika irányít.

Ők a szépek és jók.

2011. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De az a helyzet hogy ugye a németeket vagy azon belül a nácikat itélték el a holokaust miatt,őket vonták felelősségre.Akkor az amerikaiakat mértnem amikor több millió négertkínoztak,saját szorakozásukból ölték meg és ütötték őket?

Amerikának mindent el lehet nézni?

2011. máj. 19. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

te meg nem hallottad azt hogy a tortenelmet a gyoztesek irjak?

gondolkozz ezen es akkor rajossz felesleges volt kiirni ezt a kerdest

2011. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amerika saját maga döntött úgy, hogy felhagy a rabszolgatartással, míg a németeket falhoz kellett állítani ezért.

Oké, hogy voltak ott, akik ellenezték és voltak akik mellette álltak, de Hitlert meg az egész országa istenként imádta. Azért van különbség szerintem.

2011. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem a németek voltak hanem azok a németek akik náci vallásúak voltak és amúgy magyarokat is őltek
2012. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös!Miket írkálsz már te?mi van az INDIÁN Őslakosokkal?övék volt a kontinens,mára maradt 1-2 nyamvadt rezervátum és ennyi.Indián törzsek tucatjait írtották ki!R.I.P.

válaszod 100 % hasznos?(én nem rontom le nyugi)

2012. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az a lényeg ,hogy ott zsidókat öltek (akikről tudjuk h a befolyásuk sokkal nagyobb és gondoskodni tudnak arról h az emberek nehogy elfelejtsék mi történt velük a holokausztban)
2013. ápr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!