Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez nem épp a leghatékonyabb...

Ez nem épp a leghatékonyabb megoldás, de egy motorost keresnék aki 2011. 05.14. -én Debrecenben láttam felborulni. Hogy jól van-e?

Figyelt kérdés
Egy motorost keresnék Debrecenben. 2011. 05. 14.-én az Acsádi úton felborult egy motoros, azt hiszem fehér motorja volt. Amire oda akartam menni addigra már felállt, és többen is oda mentek hozzá. Azt szeretném kérdezni hogy ha vki magára ismer vagy esetleg ismerős akkor megírhatná hogy jól van-e? Köszönöm szépen. Üdv.
2011. máj. 22. 03:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Én voltam,és esés közben kiesett a pénztárcám is ,és többen is segítettek fölállni ,meg összeszedni a cuccaimat.De szóval én nem azt mondom,hogy közülük valaki ellopikázta a tárcám,csak azt,hogy ha nem jönnek oda segíteni,akkor én biztosan megtaláltam volna a pénzemet is .

:))

2011. máj. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!