Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "az nVidia kernel mod driver...

"az nVidia kernel mod driver 285.62 kéernyőillesztő nem reagált, majd sikeresen helyreállt"mi okozza ezt, mi rá a megoldás? Már nagyon idegesit hogy a battlefield 3 nál és a f1 2011 nél is kiirja 5 percenként, és ezért kilép a játékből.

Figyelt kérdés
a legfrisebb VGA driverem van,a konfiguráciom:quad core 2.66mhz,gainward gts 450 glh,6 gb ddr3 RAM,windows 7 64 bit.Válaszotokat előre is köszönöm
2011. nov. 2. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
úgy tűnik, ez a 285.62 sajátossága. nekem a gta 4-nél azonnal kikapcsol a képernyő. nem írja ugyan, de ez történik nekem is. fék órája meg váratlanul elment a kép 2 másodperce, majd visszajött, és akkor én is megkaptam az üzenetet. olyan is van, aki a flashplayerrel járt így. tedd vissza a gyári cuccot. én is csak azért telepítettem újat, mert különben nem fut a NFS the run. de vissza teszem a gyárit, mert ez így sz@r, amúgy meg a NFS the run is. az F1 2011 nekem viszont tökéleteesen működik. elég hülye driver, mindenhol más a baja.
2011. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

úgy tűnik, hogy a 285.79-nek pont ugynaz a baja, mint az eredeti drivernek, amit javítani akartak vele. én most tettem vissza a gyárit (270.61), mert ennek semmi baja. te is tedd vissza cd-ről, vagy töltsd le ezt: [link] (ez van nekem is)

a Te kártyádhoz gondolom eredetileg régebbi driver tartozik

2011. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hello,az amit elküldtél nem kompatibilis a gépemhez,de letöltöttem a whql 270.61 et ,de ugyan ugyy befagyott a játék a képernyőillesztős hibával,de egy 260.xx el nem fagyott be,csak darabjaira szét esett,vmi ötlet??
2011. dec. 1. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
darabjaira szétesett? úgy érted laggolt? akkor a gyári drivert tedd fel. de mi a teljes konfigod, és melyik játékkal volt gond most? ("melyik esett szét?")
2011. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja bocs, a konfigot most látom, hogy leírtad, de minél van ez a gond?
2011. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az nVidia begyorsított. nemrég megjelent a 290.36-os driver, egyenlőre tökéletesen fut nálam
2011. dec. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

feladom! a GTA most megy, de az előbb megint a Timeout Detection and Recovery-nek kellett visszahoznia a képet (ez a program írta ki neked a hibaüzenetet)

a közeljövőben szerintem hagyd meg a régi jól bevált drivert, az nVidia szoftverei mostanában úgy tűnik, nem túl erősek

2011. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
figy,én most töltöm a 290.36 ot,amugy a battlefield 3 nál esett szét,és a gyári driverrel, is a talaj a játékban átlátszó volt.
2011. dec. 14. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!