Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud nekem adni egy...

Valaki tud nekem adni egy becenevet?

Figyelt kérdés

Már kaptam többféle becenevet de egyiksem az igazi. Sátánka,Démonka,Sumákos.. Valami ezekhez hasonlót várok,de nem olyat hogy "bébibogyó" meg ilyenek mert az tól beképzelt.Valami vicceset,gonoszat,de aranyosat.

14 éves lány vagyok.


2011. máj. 22. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
kitalálsz egy becenevet,és eldöntöd,hogy akkor mostantól mindenki így hívjon?-.- nem fog,elárulom.úgy fognak hívni ahogy ők akarnak,ha adnak becenevet úgy,ha nem nem.
2011. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, az első válszolónak igaza van, de ha mondjuk mondanál egy keresztnevet amiből kiindulhatunk, csak összedobunk valamit amiből aztán vagy lesz valami, vagy nem.


Gonosz, de aranyos? Ez eleve paradoxon!

Ha már aranyossá degradáljuk a gonoszt, akkor az megszünik gonosznak lenni...

2011. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nos a nevem Indiana :))

A Gonoszt,de aranyost ugy ertem hogy valami humoros legyen de csipkelodo..kisordog vagy valami iesmi (sokat szoktam csipkelodni az emberekkel) fekete hosszu hajam van,kek szemem ha ez segit :D

2011. máj. 22. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ribbit
2011. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kisbuz.ika
2011. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!