Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud légyszíves tippet...

Valaki tud légyszíves tippet egy 13 éves lánynak erre a kérdésre? : Hogy kérdezhetném meg szüleimtől hogy borotválhatom-e a honom alját és a lábam?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyudnak, hogy vegyen már neked egy borotvát mert zavar a lábadon meg a hónaljadon a szőr. Szerintem ez nem olyan nagy dolog, hogy ettől félni kelljen.
2011. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azt megkérdezni. Kérsz pénzt egy női borotvára. Ettől nem néznek ufó-nak.
2011. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már 12 évesen leborotváltam magamnak, szóval nyugodtan megkérdezheted.mármint nem a lábamat.:)
2011. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát mond meg , hogy anyu én máá lassan rálépek a susnyásra.. és az orrműtét sokkal drágább mint egy bozótvágó...
2011. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a szüleidre mindíg számíthatsz.. majd ha véletlen gond lesz( Ne legyen)

akkor is nyíltan merj hozzájuk fordulni!!!!!!

2011. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérj anyudtól pénzt mennyél el borotvát venni a hónaljadhoz.De a lábadhoz inkább epilátort és az 1-2 hónapig kitart úgy értem ,hogy nem nő meg újra a szőr.
2011. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez nálatok tabutéma ? XD
2011. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én 12 évesen leborotváltam, anyának mondtam, h anya borotválom a lábam, de nem szeretnék titkolózni elötted. tök nyugodtan mondta, h örülök, h elmondtad, és nem titkolózol.:)
2011. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!