Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Európa vs Amerika? (Kérdésed...

Európa vs Amerika? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

melyik a jobb kontinens, és miért?

szerintem Európa, mert sokszínű, sok nemzettel és csodálatos kultúrával, jobban bejön az európai életstílus, hogy nincs annyi autó az utakon, hogy liberálisabb, mint az USA, és a városok, tájak szerintem szebbek:)


2011. máj. 23. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Èn is így látom, habár az autók mennyiségét egy német dugóban való ülés után átgondolod.


De nem hiába tartják az amerikaiak annyira az európaiakat. mikor kint voltam mindegy hogy honnan jöttem csak európa és már is máskép kezeltek mint bármelyik más kontinensröl jött embert.


egyébként európában az életszinvonal magasabb mint az amerikai kontinensen, de szerintem még USA-nál is egymagában.

2011. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó, az autók számát az USA-hoz értettem, bocsánat. Azért itt nagyobb arányú a vonat használata.:)

És igen, szerintem is jobb körülmények között élnek a nyugat-európaiak, mint az USA-beliek.

2011. máj. 23. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!