Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez miért csinálták? (Kérdésed...

Ez miért csinálták? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Vettem egy porszívót a TESCO-ban és mindenki lehurrogott, hogy milyen sz@rt vettem meg stb... A mai világban örülök ha tudok valamit venni ami számomra hasznos és akkor lehurrognak, hogy ilyen hülye pénzkidobás egy TESCO-s porszívóért meg stb... Ez nagyon rosszul esett nekem! :(
2011. okt. 31. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában az irigység beszél az emberekből!! Tapasztalat.
2011. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában a TESCO-s dolgokat az emberek lehurrogják... Mert a tipikus TESCO-s (value) termékek között van 1-2 nagyon gagyi, és sokan ezzel azonosítják az összes TESCO-ban kapható dolgot.

Amúgy meg lehet, hogy amit te vettél az 10x hosszabb ideig bírja ki, mint másé, de mivel ott vetted így okot ad a gúnyolódásra... Holott nem TESCO márkás a gép, gondolom, hanem normális márka, csak ott árulják...

Ne törődj velük, vedd poénra, vágj vissza :)

2011. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem márkás nevűt vettél,akkor lehet,hogy hamar tönkre fog menni. Én is vettem már a Tescoban,de többet soha nem veszek ott. A fagyasztó 4 hónap után tönkre ment. A garanciát lehetetlen náluk érvényesíttetni.

Egy szakboltban is lehet kapni olcsó,és jó termékeket. Ott legalább a garancia is meg van rá.

Akik szidják a Tescot,sokszor tapasztalat alapján mondják.

2011. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!