Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Twitter probléma. Ideiglenes...

Twitter probléma. Ideiglenes vagy már nem lesz jó? :O

Figyelt kérdés

Eddig jó volt a twitterem, délután is fönt voltam, most viszont nem jelenik meg a timeline-om. A tweetek helyén egy fehér háttér van, ahol ezt írja ki:


"This is your homepage


It's looking mighty bare right now. When you follow people their updates will appear here. So go find some interesting people to follow!


You can tell the world what's happening in the box above."


De már követek embereket és engem is követnek, ráadásul eddig minden rendben ment, sosem csinált még ilyet. Szerintetek ez mi? Ideiglenes vagy már nem lesz normális a twitterem? Veletek történt már ilyen? Mit csináljak? Mert már arra is gondoltam, hogyha nem lesz jó, akkor csinálok egy új twittert magamnak, de ha nem muszáj, ezt nem szeretném.


2011. máj. 25. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a bug. Majd megjavul, náluk rosszalkodik valami a rendszerben.
2011. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg?? Hú, de jóó :D Vagyis nem jó, hogy most rossz, de hogyha tényleg jó lesz majd, akkor az szuper :) Köszönöm a választ :D
2011. máj. 25. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!