Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni, hogy a...

Hogyan lehet elérni, hogy a másik ne azonosítsa az adott problémáimat velem, hiszen nem vagyok egyenlő azokkal, nem én vagyok a probléma, és hogy elfogadjon, s meg is akarjon ismerni velük együtt?

Figyelt kérdés

..., ne pedig lelépjen, mert nem is hajlandó időt áldozni az emberre, hogy megismerje?


Bármilyen kapcsolatra értendő, baráti, társas...

(A sors alakította szerencsétlenül és kegyetlenül az életem, amiben önhibán kívül most is sajnos nyakig vagyok, emiatt ez a kérdés és az emberek általános "hülye" hozzáállása miatt.)


2011. okt. 26. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudsz mit tenni, csak magadat add...nem lehet ezt elérni sehogyan sem... Ha megvan "a szikra", legyen az baráti, vagy serelmi kapcsolat, akkor a másik emberségesen fog hozzád, és a problémádhoz is állni, de ha nincs meg, és nem kötődik, akkor megette a fene, sajnos várnod kell, míg jön egy vki,akivel egy hullámhosszon vagytok, és képes "cipelni", és elviselni a problémáidat is...

minden jót, remélem hamar társra lelsz!

2011. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt sehogyan sem tudod befolyásolni. Max annyi,h próbálj pozitivan hozzáállni az egészhez, legyél nyitott és reménykedj:) Mást nem tudsz...
2011. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!