Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhagytam a pénztárcám. Hogy...

Elhagytam a pénztárcám. Hogy mondjam meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben kaptam egy drága O'neill pénztárcát, de elhagytam és kaptam egy ugyanolyat, de azt mondták ha azt is elhagyom nekem annyi. És most elhagytam.Hogy mondjam el nekik?
2011. máj. 26. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne mondd meg, gyűjts rá és vegyél egy újat, ennyi.
2011. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mindig meg nézzik mert az iskolába szoktak pénzt adni, és ha meg nézik és nincs ott?
2011. máj. 26. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Találd meg.

VAGY

Megmondás: Szia szüleim! Sajnos elhagytam a pénztárcámat.

2011. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nézik?? Ők teszik bele a tárcádba a pénzt vagy mi? Akkor mond azt hogy most épp nem találod de tuti megvan valahol a szobádban és majd előkerül.
2011. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló,adom.Szerintem is.Nagyon rossz az mikor eljátssza valaki az utolsó esélyét.(Velem is volt más ilyenbe.)Háth mond meg mikor jó kedvükbe vannak,és akkor nem lesz nagyon nagy bajod.Fú most esik le O'neill! (?)

Áh de jó lehetett.:)

2011. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát csak az van hogy 12 vagyok és O'neill bolt hozzán legközelebb Pesten van és ugye azért nem mehetek fel. Ha meg megrendelem akkor az meg ide házhoz hozzák és akkor anyuék veszik át.
2011. máj. 26. 17:09
 7/7 Vree ***** válasza:
Arra rájöttél már hogy miért hagyod el folyton a pénztárcáidat? :) Őket is ez fogja érdekelni.
2011. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!