Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valóban a Hold belül üreges?

Valóban a Hold belül üreges?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy kísérő égi társunk a Hold belülről üreges, és ott értelmes lények élnek, akik időről időre meglátogatnak bennünket.
2011. máj. 27. 10:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
:)) biztos, hogy nem igaz.
2011. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
mikor csak a kérdést láttam azt hittem, hogy egy ötéves vagy, akinek megéri válaszolni, hogy nem, nem üreges belül a hold. aztán elolvastam a magyarázatot. no comment.
2011. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy nagy baromság.
2011. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Igen van ott élet, ilyen 3m magas 3 szemű, 12 karú, kéken és lilán világító, medúzaszerű lények élnek ott, és egy speciális lézerágyú tervén dolgoznak, mert elakarják pusztítani a Földet.

Elégedett vagy a válasszal? XD

(Ilyen buta kérdést!)

2011. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen van ott élet, ilyen 3m magas 3 szemű, 12 karú, kéken és lilán világító, medúzaszerű lények élnek ott, és egy speciális lézerágyú tervén dolgoznak, mert elakarják pusztítani a Földet.

Elégedett vagy a válasszal? XD

(Ilyen buta kérdést!)


Számodra ez buta kérdés, de miért ne lehetne igaz. Állítólag a NASA is kutatott ezzel kapcsolatban, és sok neves tudós, csillagász meg van győződve erről.

Azt szeretném, ha valaki ezt ésszerűen tudná megcáfolni vagy bebizonyítani.

Körülbelül százötven évvel ezelőtt, amikor megjelent a vonat neves tudósok, és emberek azt nyilatkozták, hogy ezt az iszonyatos sebességet (akkor körülbelül a vonat 25 - 30 kilométer óra sebességgel "robogott") emberi szervezet nem bírja ki, légszomj fog fellépni. Ma már nem ritka, ha a vonatok 200 kilométer óra sebességgel száguldoznak. Lehet, hogy ez a Hol anomália is ilyen. Ma még hihetetlen, de valamikor kiderül az igazság.

2011. máj. 27. 11:39
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Rendben kedves Kérdező! Akkor most én kérdezek tőled. Te szerinted, van arra logikus magyarázat, hogy a Hold belsejében ÉRTELMES földönkívüliek élnek?

Először is nincs ott levegő, se gravitáció, sem víz, sem légkör, a Hold folyamatosan ki van téve az aszteroida becsapódásoknak. A hőmérséklet is ingadozik. Szerinted itt alakulhatna ki élet? Talán, maximum hatalmas jóindulattal azt tudom elképzelni, hogy valami mikroorganizmusok, extremofilek képesek életben maradni. De értelmes lények? Kizárt.

2011. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én nem akarom mindenáron bebizonyítani, hogy a Hold üreges, csak érdekel ez a téma is, és nem zárom ki, hogy még ez is megtörténhet. Amit felsoroltál az csupán mind technikai probléma és egy civilizáció, ami mienknél jóval fejlettebb könnyen kiküszöbölheti.

Kíváncsi vagyok mások véleményére is, hátha ez segít közelebb kerülni a dolgok megértéséhez. Különben köszönöm a hozzászólásodat.

2011. máj. 27. 11:52
 8/17 anonim ***** válasza:
Ismét én vagyok. Hát ha tényleg lenne ott élet, az világszenzáció lenne!
2011. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Csak az előző válaszoló hozzászólására reagálva, ne tévesszük meg a nagyközönséget, a holdon van gravitáció, mivel kb a tömege 1/6-a a földnek így a tömegvonzása is ilyen arányban alakul.

Egyébként értelmes élet létezése egy ilyen közeli bolygón amit egy egyszerű vadász távcsővel is megfigyelhetünk, lássuk be nagyon kevés...

2011. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Bár az igaz, hogy nem tudjuk, hogy mi van a Hold belsejében, de az ÉRTELMES élet, szerintem nincs, maximum valami kezdetleges primitív élet.
2011. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!