Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen okból oltják Sp-t?

Milyen okból oltják Sp-t?

Figyelt kérdés

milyen okból oltják Sp-t?

én is utálom a zenéit még se oltom mert én KULTURÁLT és NORMÁL ember vagyok és kevés ilyen ember van.


szerintem SP-t az ismerősei kezdték oltogatni mert féltékenyek vagy irigyek voltak hogy ő többet elelért vagy mindenki a birka nép meg kövei a pásztort.

divatmajmolásból.....


szánalmassak


2011. máj. 27. 17:01
1 2
 1/11 anonim válasza:

Sp egy nyomorék aki elvan veszve ebben a világban!

mindenki utáljaaaaaaaaaaaa

2011. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

SP=Suttyó Paraszt.

Ő egy média által kreált kamaszk*rváknak daloló anorexiás nyálas b*zibálvány, a Fluor haverjával együtt.

2011. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak a 13-14 éves kis suttyók oltják, akiknek még soha nem volt barinőjük. Én meg pont lesz@rom, mind sp-t, mind a magyar "celeb" világot. Ha meg valakinek erre van igénye, hogy mindenkint oltogasson csak csinálja, ezzel is Sp-t reklámozza....de nem fogja ám fel:)
2011. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

elfelejtetem irni hogy normális választ!!!!!!!

tudom hogy mindenki utálja bla bla bla.

első 2-nek tudjátok mi az életszinvónal?

2011. máj. 27. 17:09
 5/11 anonim ***** válasza:

13-14?nemvolt még barátnője,15éves vok,utálom,volt/van..csajom ééés?

ez nemigaz,amúgy énsem tudom az okát,csk utálom a zenéit!

2011. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lejön a válaszodból, hogy szereted Sp-t :)
2011. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem szeretem a zenéit!

:D

na jó 1 zenét félig de akkor se kéne ugatni.

pl.: ismerek olyan zene fajtát amit már nem tekintek én zenének mert már szitne kutya ugatáshoz hasonlitható a zenéjük és nem oltogatom őket...


csak ma gondolkodtam ...amit kevesen tesznek :D

2011. máj. 27. 17:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez az SP is olyan, hogy mindeki fikázza, aztán sutyiban hallgatja!

Ez a sztárság átka:D

Ez már annnyira szánalmas!!!

2011. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát a zenéjéről érdemes tudni, hogy lányoknak szól. Van egy lányréteg, aki szereti. Ugye ilyenkor a fiúkák elkezdenek féltékenykedni, és oltják a francba SP-t. Aztán vannak olyan lányok, akik mondjuk úgy, nem pont az ilyen zenét szeretik, azok meg látják hogy a fiúk oltják SP-t, és ezért ők is utálni fogják.

És tényleg vannak olyanok, akik meg azért oltják, mert ez a menő, hogy akkor SP-t most utálni kell.


Én nem utálom, de nem hallgatom a zenéjét. Jó, talán 2 van ami úgy elmegy. De másik stílt képviselek inkább.:)

Na mondjuk azért elég csíra az, amit így a nagy duettben produkál. De hát jó, nem az én ügyem.

2011. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 youngXD válasza:
Azér mer nyálas (de komcsi)
2011. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!