Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek tündérek?...

Szerintetek léteznek tündérek? Több okból is kételkedem a NEM létezésükben.

Figyelt kérdés

Most léteznek tündérek? Egy csomó olyan dolog történ velem amit nem tudok hová tenni.

Először is az, hogy a kertünkben volt egy szeder fa. Szettem róla pár szedret és egy levél alá raktam. Elmentem úgy 5 percre és mire vissza értem eltűnt a szeder. A levél ugyan úgy volt csak nem volt alatta semmi. Madár nem lehetett mert az szét szedi és nem cicózik, hogy ugyan úgy maradjon. Aztán meg egy csomó kis dolgom eltűnt végül szét túrtam a szobámat és az ágy alatt vagy a sarokban találtam.

Szerintetek léteznek??


2011. márc. 9. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden dologra van ésszerű magyarázat,tündérek nem léteznek.
2011. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem feltétlen kell ésszerű magyarázatnak lennie rá! Én hiszek a tündérekben, angyalokban meg minden más varázslényben!

Sztorim: Egy reggel iskolába készültem de a kulcsomat nem találtam. Megnéztem a mindenhol a szobában, még az ajtón kívül is. A kabátzsebeimbe is benyúltam, de nem volt ott. Már kétségbe voltam esve, hogy esetleg valaki ellopta. még egyszer megnéztem mindenhol. Megint belenyúltam a kabátzsebembe és ott volt a kulcsom! Na erre mi az ésszerű magyarázat? Teljesen belenyúltam abba a kettő zsebbe de nem volt ott, másodjára meg ott volt!

Szerintem lehettek tündérek!

Én nem tudtam, hogy mégis hogyan került oda a kulcsom, meg néhány dolgomat nem találtam és másodjára ott volt ahol megnéztem, de megköszöntem akármi is volt!

2014. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!