Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok repülni álmotokban?...

Szoktatok repülni álmotokban? Hol? Könnyen vagy nehézkesen?

Figyelt kérdés
Én elég sokszor repülök álmomban. Általában szép tájak felett, ami nagyon jó érzés. De az is előfordul, hogy egy szobában, vagy kergetnek és akkor nehezebben megy a dolog.
2009. márc. 16. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Nagyon ritkán szoktam repülni, de megesik. Én is gyönyörű tájak felett szoktam lenni( legutoljára egy alpesi táj felett voltam). Annyira valóság az egész, hogy szinte konkrétan be tudom folyásolni, hogy milyen magasra repüljek:) Egy bizonyos magasság felett, pedig félelmet is érzek...


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Zárt térben szoktam lebegni, és nagyon jó érzés, mindig vidáman ébredek és elég gyakran álmodok ilyet.

Off: Egy Tündérlány tud repülni, az természetes! De hogy ilyet leírjon: "konkrétan be tudom folyásolni" az már nem annyira! Ejnye!

2009. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorom óta visszatérő álmom, hogy repülni tudok. Érdekes módon a kezeimmel csapkodok pont úgy, mint a madarak de közben normálisak a kezeim, tehát nem nőttek szárnyaim álmomban. Mikor gyerek voltam, még félve repültem álmomban, állandóan az volt bennem, hogy lezuhanok de egy idő után elmúlt a félelem. Pár éve nagyon rossz volt miután felébredtem, mert egy olyan csodálatos táj felett repültem, hogy ébren elképzelni sem tudok olyat. Azért volt rossz mert tisztában voltam vele, hogy csak álom volt és soha az életben nem fogok olyasmit látni. Kb két hétig szomorkodtam emiatt.
2009. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem repültem álmomban. Voltak már furcsa dolgok, de repülés azt hiszem még nem.
2009. márc. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, ez érdekes, hogy szinte semmilyen erőfeszítésbe nem kerül maga a repülés, annyira biztonságosan megy nekem is. És tényleg meghatározza az ember kedvét akár több napra: én is mindig boldogabb vagyok, amikor ilyet álmodok. Többször eszembe jut, még napokkal később is, és jó kedvet csinál.

Vajon mit jelenthet?

2009. márc. 17. 08:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

en zuhanni szokam sokszor almodom h valaki egy nagy szikla tetejerol lelok engem de soha nem jottem rea h ki az


bocsi h az ellentetjet irtam


24 fiu

2009. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy esetre emlékszem, egy nagyvárosban repkedtem, valami szupermenhez hasonló szerkóban (csak női változat) :D Könnyen ment, és tök jó érzés volt, a legtöbb álmomat elfelejtem pár nap után, de erre még így évek múltán is emlékszek.
2009. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.És nagyon könnyen megy,sőt,álmomban azt is szoktam hinni általában,hogy ébren is meg tudnám csinálni. :)
2009. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon ritkán álmodok ilyet. Volt amikor egy 10 emeletes ház tetejéről ugrottam le, mert a földről nem tudtam a levegőbe jutni, de a 10-ről leugorva nem zuhantam, hanem repültem. Meg volt, hogy csak kb 1 méter magasan tudtam :D
2009. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!