Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy rájöttetek álmotokban, hogy csak álmodtok?

Figyelt kérdés
Velem most történt meg először.És rosszat álmodtam és annyira más volt minden,hogy rájöttem,hogy álmodok és a fejemet a falba vertem ,hogy felébredjek..:D
2010. jan. 6. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Volt.

Többször is.

2010. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
elem is volt :D de nem csak amikor rosszat álmodok.. van, hogy nem merek kipróbálni dolgokat, mert úgy érzem, hogy valóság, aztán egy csomó minden megtörténik és mondom magamnak, hogy ilyen nincs a valóságban, csak álmodok, és olyan álmomban sok hülyeséget csinálok XD de szép álom volt, mikor befestettük rózsaszínre a matektanárt :D
2010. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én mindig tudom h almodom az almom, es amikor jot almodok bennem van a kenyszer h alom, de nem kelhetek fel, aztan annyira akarom tovabb almodni h kizökkenek és felkelek
2010. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is sokszor így vagyok, mint te, utolsó. :) Vagy mikor még általán iskolás voltam, azt álmodtam, hogy egyest kaptam, de mondtam a barátaimnak, hogy nem baj, úgyis csak álmodom...:D
2010. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Néha. És baromira élvezem. Rögtön levetkőztem és megerőszakoltam az első csajt, mert tudtam hogy csak álom és úgysem lesz semmi következménye.
2010. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Igen, ismerős, sokszor előfordul velem is és kurv@ jó érzés.


Bár én nem erőszakolok álmomban csajokat, de nagyon jól el lehet szórakozni, teljesen olyan mintha a valóságban lennék, de tudom, hogy csak álmodom. Jó szórakozás.

2010. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Lehet irányítani is az álmokat, van erről könyv vagy mi fene, párszor kipróbáltam és tök jó volt. Tudtam hogy álmodok, bármit megtehettem.
2010. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem ez régen minden éjszaka összejött, de most valahogy nem foglalkozok annyit az álmaimmal, és már nem sikerül, vagy nem'om.. Kár, nagyon jó volt, minden egyes álmomra teljes hosszában emlékszek, amit így éltem át. Kafa.

Amúgy azt mondják, ha pl. naponta többször felkapcsolod a lámpát (és átgondolod, hogy igen, most felkapcsolódott) akkor annyira rutinná válik, hogy álmodban is fel akarod majd kapcsolni, de ott általában nem kapcsolódik fel, és onnan tudhatod, hogy álmodsz. :)) Nekem bejött. :)

2010. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
néha olyan szokott lenni, hogy egy dolog, ált. rosz megtörténik, és mondom magamban hogy ez nem lehet igaz ez nem igaz, ilyen nincs, nem történhet meg. Persze ez is csak álomban. Aztán amikor felébredek, hát az a megkönnyebbülés hihetetlen.
2010. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen volt! Túl szép volt, h igaz legyen, megcsíptem magam és felébredtem... :(
2010. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!