Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy lány...

Mit tegyek? Van egy lány ismerősöm, akivel kicsit több mint fél éve vagyok jobban, de én többet szeretnék tőle. Régebben az egyik barátom mondta neki, hogy össze illünk, de ő csak azt válaszolta, hogy nem tetszem neki.

Figyelt kérdés
Később azt mondogatta, hogy szeret, és a menyasszonyom. Aztán volt egy veszekedésünk, és azt vágta a fejemhez, hogy nem vagyunk házasok. Azóta kibékűltünk, és rájött, hogy szeretem. Mielőtt tudta volna folyton kérdezgette, meg kíváncsiskodót, hogy szeretem-e. Egyszer meg is kérdezte, hogy mit akarok tőle, én erre azt válaszoltam, hogy járni. Ezután elkezdett gondolkodni, és nem mondott semmit. Múltkor meg elkezdett piszkálni, hogy versenyezzünk. Kb.2 héttel ezelőtt olyan furcsán mosolygot, és nézett rám mikőzben felmondta nekem a leckéjét. Múlthéten meg mindenért kritizált. Megkérdeztem a barátnőjét, hogy mért nem akar velem járni, és azt mondta, hogy mert nem vagyok az esete.
2011. máj. 30. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Baromi egyszerű. Hízelgő neki, hogy tetszik neked és húzza az agyad. Ennyi. Felejtős a csaj. Ráadásul még kis genya is.
2011. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a csaj kihasznál...:S

(am te vagy az gabi?xD és a viviről van szó?)

2011. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki az a Gabi.
2011. máj. 30. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!