Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hát már nagyon régóta szeretné...

Hát már nagyon régóta szeretnék énekelni, de nincs valami jó hangom. Lehetséges hogy mutálás, vagyis a hangom változása útán szebb lesz az énekhangom?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy kicsit hülye kérdés, de tudnom kell. Aki csak cseszegetni jött ide hogy ez már megint egy hülye kérdés az léccives ne irogasson be ilyeneket! Ha nemteccik a kérdés akkor lépj vissza. Aki pedig tud mondani valami okos dolgot annak köszönöm! :)
2009. márc. 17. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
HA fiú vagy csak akkor mutál a hangod.AMi nem azt jelenti hogy szebb vagy csunyább lesz.Ugyan ugy képezni kell.Gyakorolj,képezd a hangod.Igazából nincs sok lehetőséged
2009. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok ... azért köszi! :)
2009. márc. 17. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ének órán mondta a tanárunk, hogy a lányoknak is mutál , változik a hangjuk, csak olyan lassan, hogy az szinte észrevétlen. Csak a szakértők tudják észlelni. De nekem ha szebb lesz ha csúnyább, ígyis úgyis rossz hangom van, a tiedet még nem hallottam szurkolok hogy legyen szebb:)
2009. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Menj el énektanárhoz, ő meglátja majd egy idő után hogy mit tud kihozni belőled és hogy mire vagy képes.
2009. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szia. 10 éve énekelek, 24 vagyok most, eddig 3 kiadott CD-n vagyunk túl (most készül a 4.) és rengeteg koncerten. Ezalatt a 10 év alatt is sokat változott a hangom, de egy folyamatos hangképzés mindenképpen kell, ami nekünk is van, és kell is. Menj el egy énektanárhoz, mondd el neki, mit is szeretnél, és ő majd ellát tanácsokkal. Én így képernyőn keresztül nem tudom, nem hallak. :-) Amúgy nem tudom, mennyi idős vagy, de ha van hozzá tehetséged, hallásod, hangod, ritmusérzéked, és foglalkozol vele, akkor lehet szép hangod, hajrá.
2009. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűtlen, hogy csupán a mutálástól jó/jobb hangod lenne. Sőt, az ellenkezője sokkal valószínűbb.

Inkább képezd magad, ha jó hangot szeretnél.

2009. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%

én 12 vok és énekórán olyan a hangom mint e szar (ritka)

BOB MARLEY zene

2009. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 14 éves lány vagyok és hasonló cipőben járok.

Régebben (fogjuk rá) egész jó hangom volt, kiénekeltem a magasat is. Viszont vagy három éve, ahogy mutál a hangom olyan méllyé változott, hogy jajj... :-s Ha megpróbálok kiénekelni valami nagyon magasat és szinte a hangomból csak egy fülsiketítő krepegés hallatszik, az idegesítő, de utána a könnyebb dalokat tisztán kiéneklem. Én a hangomat Miley Cyrus - See you again számán pihentetem meg. (amúgy nem bírom a csajt)Ha kiötölsz valamit, akkor oszd meg velem is, légyszi!^^ Sok szerencsét!

2009. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Ez hülyeség!

a világon az összes embernek jó hangja van ( nézzétek csak meg a my singing nevű előadást ) csak nem merik kiengedni valamilyen belső gátlásosság miatt!!! Szóval biztos vagyok benne hogy jó hangod van :)

2010. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó Válaszoló!

Érdekes ez a meglátásod, ezért kifejthetnéd bővebben nekem, akár priv.ben is :)

2010. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!