Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csináljak valamit, vagy csak...

Csináljak valamit, vagy csak próbáljam elkerülni és ne figyeljek rá?

Figyelt kérdés
Na szóval,van egy fiú a suliban,akitől megőrülök.Már a megjelenéséből is az sugárzik,hogy egy irtó nagy beképzelt...férfi nemiszerv.Nem mondanám hogy kimondottan népszerű,illetve az,-csak nagyon nehéz bekerülni a klikkjébe-és mindig ő mozgatja a szálakat.Ha valami történik,ahhoz neki mindenképpen van valami köze.A legidegesítőbb dolog pedig az,hogy nagyon is jól csinálja és még okos is.Nem is olyan régen elterjesztett rólam valami pletykát,miszerint én mondtam valamit az ő egyik osztálytársáról.Azóta egyszerűen szóba se állnak velem.Úgy voltam vele hogy Oké,szemét húzás,de láttam már ilyet.Nem halok bele.Viszont mostmár nem egészen egyértelműek a szándékai.Akármikor találkozunk mindig idegesítően vigyorog rám azzal a beképzelt "én-vagyok-a-világ-ura" mosolyával.Sőt,multkor valaki nekilökött a folyosón,ő pedig nekitolt a falnak és azt mondta,hogy kérjek tőle bocsánatot.(Persze eközben illetlenül megbámulta a melleimet).Mondtam,hogy nem kérek bocsánatot,erre csak röhögött valamit,hogy majd meglátjuk.
2011. máj. 31. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szard le nagyívben, ha valamit hozzádszól csak lenézően nézz végig rajta és ne válaszolj. Akármit mond ne szólj hozzá, vagy csak flegmán válaszolj neki egy két szót. Majd meglepődik hogy míg mindenki körülugrálja, te leszarod.
2011. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!