Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a gyakorikérdések...

Szerintetek a gyakorikérdések történetében volt olyan kérdés ahol nem ment át személyeskedésbe a dolog?

Figyelt kérdés
Mert én még nem találkoztam vele:)
2011. jún. 2. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

igen. pl: hogyan jutok a keleti pályaudvartól a kosztolányi dezső térig a leggyorsabban vagy a mi a hélium vegyjele kérdésnél :)


amúgy értem mire gondolsz

és szerintem nem volt :)

2011. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jaja tuti nincs olyan. már bocsi de mindig belefutok egy okostóniba, aki vagy úgy alkot véleményt hogy nem ismeri az illetőt, vagy okoskodik, vagy azt se tudja miről van szó csak íráskényszere van...
2011. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Azééér mer figyelmetlen voooltálll ;)
2011. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán találkoztam ilyen kérdéssel:) Szerintem ha valaki kérdést tesz fel, akkor szubjektív véleményekre kíváncsi, ehhez képest ha valaki mást ír, mint az "elfogadott", akkor már repkednek az anyázások és a piros kezek.. mintha ez jelentene bármit is egy anonim oldalon. De tényleg nem értem egyes emberek lelkivilágát..:)
2011. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Persze, csak nem a családi kapcsolatok témakörben.
2011. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!