Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mióta cenzúráznak ilyen durván?

Mióta cenzúráznak ilyen durván?

Figyelt kérdés
Volt jó pár kérdés amire válaszoltam (persze kicsit keményen fogalmazva) és simán kitörölték. De volt olyan is amikor csak egy részét törölték a válaszomnak.
2011. jún. 2. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Régóta...
2011. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mark86


a sport-mozgás egyéb-be nézzetek be ! a testépítők oltanak mint az állat,naponta 2őt kib@sznak! de valahogy még is ott vagyunk! ;)

2011. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Márk általában én is ott vagyok meg a (agy)fogyisok közt, de azt még valahogy elnézik, próbáld meg a szerelem/szex témakörben. Még meg se néztem, hogy mit irtam de már a cenzúrázott verziója van kint. Odab@sz keményen.
2011. jún. 2. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Addig nem vészes amíg nem dobnak ki... Bár utána se... újra lehet regizni :)
2011. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mark86


te ki vagy??????? :DDDDD

sose tudhatom kivel futok össze,remélem nyomod a zőődet! :D

2011. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mark86


engem 2x tiltottak ípé alapján! :D

2011. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem szoktam a nevemet irkálni, felesleges szerintem a válasz a lényeg.

a Te válaszaidra mindig nyomom a zűdet.

2011. jún. 2. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak 2szer? Engem 8szor tiltottak eddig összesen. Persze most is kidobhatnak emiatt a hozzászólás miatt, de hát egye-fene... majd újra beregizek, mert végülis a válaszok és a kérdések a lényegek és nem az, hogy hányadik felhasználómmal vagyok itt :)
2011. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!