Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az önéletrajz elküldése után...

Az önéletrajz elküldése után kb. mennyi időnek kell eltelnie hogy felhívják az embert?

Figyelt kérdés
Mennyi idő az amennyit érdemes még várni, hogy jelentkezzenek?
2011. jún. 3. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ,hogy konkrét állásra pályáztál,vagy csak jelentkeztél csak úgy,és a cég egy jelentkezői listába rakott be talonba.


Tehát,hogy kell-e nekik,amit te adni tudnál,vagy sem.

Meg persze attól is,hogy mennyire vagy képzett,nem e vagy túlképzett...ha valakinek 5 diplomája van,annak elvben jogosan nagyobb a pénzelvárása is

2011. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy tegnap leadtam az Önéletrajzomat egy konkrét állásra, majd kaptam egy válaszüzenetet,hogy "feldolgozás alatt".

Szóval ha engem választanak maximum hány napom belül "kellene" telefonhívást kapnom?

Kb 2 hét eltelte már jelentheti majd azt,hogy nem engem választottak? Mikor adjam fel?

2011. jún. 3. 13:01
 3/5 Vree ***** válasza:
Nagyon változó lehet, van olyan hogy pár napon belül (ha gyorsan be kell töltetni az állást) de van olyan cég aki hónapokig is monitoroztat. (Kaptam én már jó ajánlatot 2 hónap után is.) Várni egyik esetben sem érdemes, ha hívnak majd hívnak.
2011. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan "munkáltató", amelyik 1991 óta (!) "hív".
2011. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mai Világban "több vasat kell egy időben a parázs fölé tartani", - ne várj senkire, add be a következő helyre is az önéletrajzodat, mert a pr-esek nagy ívben tesznek arra, hogy Te éhen halsz-e otthon, vagy felkötöd Magad, neki akkor is fizetik a tingli-tangliját, ha egy év alatt sikerül kiválasztania egyetlen embert, de addig mehetsz "kapálni"...
2011. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!