Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz elküldése emailben?

Önéletrajz elküldése emailben?

Figyelt kérdés

1. Hivatkozási számot fel kell tüntetni, de azt hova írjam?

2. csatolt fájlként kell elküldeni az önéletrajzot igaz? számít hogy mi a fájl neve?

3. diákmunkákat is beleírjam? és odaírjam hogy csak diákmunka vagy ne?


2011. aug. 23. 20:50
 1/3 anonim válasza:

1: nem kötelező de kisérőlevélként írhatod hogy "itt" találtad a hirdetést "erre"...

2: nemszámit, mert kinyomtatják

3:milyen munkára jelentkezel és mi volt a diákmunka?

ha könyvelő akarsz lenni és "mekibe" voltál krumplisütő

akkor max annyit írj hogy pályakezdő vagy, és eddif csak diákmunkád volt-> plusznak számíthat hogy kezdő vagy meri így lehet startkártyád és kevesebbet kell utánad fizetni.

De a tapasztalat többet ér

2011. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 hivatkozási számot a TÁRGY mezőbe írunk

2 igen csatolt fájként, és számít a név..cunkcus önéletrajza helyett Kiss_István_CV vagy Kiss_István_önéletrajz_hu

3 mindent írj bele, ami releváns emeld ki, az, hogy diákmunka nem érdekel senkit

2011. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én általában az önéletrajzban miután felsoroltam az adataimat, végzettségemet, publikációkat, stb. után szoktam egy pár sort írni, hogy hol találtam az állást és milyen pozícióba jelentkezek. Oda írom a hivatkozási számot is.


Fájlnév általában a nevem_onelatrajz.pdf szokott lenni.

És igan, csatolt fájlt szoktam küldeni pdf-ként, mert pl egy word-ben sokkal egyszerűbb a szöveget szerkeszteni, képet beilleszteni, stb, mintha a levelezőben írnám.


Ha pályakezdő vagy akkor írd bele a diákmunkát. Az általában pozitívum, ha már dolgoztál munkahelyen. Ha az amit akkor csináltál, kapcsolódik a jövőbeli pozíciódhoz, akkor pláne írd bele.

2011. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!