Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igazságos a tanár, vagy csak...

Igazságos a tanár, vagy csak én látom másképp? Lent

Figyelt kérdés

Az történ hogy az angol tanárral beszélgetett a csoport az év végéről, és szóba jött hogy valamelyik héten elmegyünk fagyizni. Azt tudni kell hogy az 5.a-ból 2gyerek volt abban a csoportban (vagyis rajtam kívűl még 1 gyerek) és az 5.b-ből pedig 10gyerek.

Ma pedig angol óránál kerestük a többjeket, de nem találtuk. Igy lementünk a tanárihoz megkérdeztük hogy hol vannak a többiek, azt mondták hogy már elindultak.Kiderült hogy minket felelőtlenűl itthagytak, és nem szóltak. És mi ugye még kisebbek vagyunk és nem akartunk az utcán utánuk futni. Ezért egy másik angolcsoportba voltunk az órán.

Az órának vége lett, úgy fogadtak a többijek hogy intőt fogunk ketten kapni. :(

Apa jött értem, és látta hogy sírok. azt mondta hétfőn bemegy szól ennek a tanárnak.

Ez igazságos szerintetek? Mert az oká ha az óra nem megyek és azért kapok, de hogy a fagyizásért:s


2011. jún. 3. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
igazságos:D
2011. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Ezért neki elég szar lehet, mivel nem is tudta hol vagytok, pedig titekért is felelt. Ha valami baj történt volna veletek, mondjuk elüt egy autó, akkor őt bedugták volna a börtönbe, ugyanis te érted felelt.
2011. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mi ezért nem mentünk sehova hogy nehogy valami mbaj legyen velünk. Arról meg nem tehetek hogy nem szólt hogy ma mennek fagyizni
2011. jún. 3. 19:46
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Faterod menjen be és mondja meg a tanárnak hogy egy köcsög. Sőt, menjen el az igazgatóhoz is.
2011. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Abban az esetben tartom igazságosnak ezt az eljárást, ha ismertette Veletek a tanár a konkrét terveit, - beleértve a találkozás pontos helyét és idejét. Amennyiben ez megtörtént, akkor sajnos nincs miért reklamálni, mert Egyikőtök sem figyelt a kérdéses időben a tanárra, - így sajnos a Ti hibátokra vezethető vissza a félreértés. Abban pedig tökéletesen igaza van annak, hogy a tanár felel a testi épségetekért, amíg iskolaidőben, az intézményben, vagy annak szervezésében eltöltött bármilyen programon vesztek részt. Ez az eset arra jó volt, hogy figyelni kell a tanárokra, - nem kedvtelésből mondanak bármit is. Ha nem közölték Veletek a kérdéses részleteket, akkor viszont a tanárnak illene felelősséget vállalnia ezért, - kérdés, hogy lesz-e benne gerincesség, és "elviszi-e a balhét" (ha valóban ő a "hunyó?
2011. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Javítás: ...Abban pedig tökéletesen igaza van annak, aki azt gondolja, hogy... - Elnézést a figyelmetlenségért!
2011. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én most nem akarok nagyképű lenni de 4es 5ös tanulo vagyok és azért figyelek az órán. Az a baj hogy az órán nem szóltak hanem után ment be az 5.b-ekhez és közölte velük. Mi meg gondolta majd valkahonnan megtudjuk. Már volt ilyen amikor csak nekik mondta el hogy másik terembe leszünk. de akkor megtaláltuk őket.
2011. jún. 3. 20:02
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Akkor nem.
2011. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
4-5-ös tanuló vagy ilyen "helyesírással"?
2011. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy geyesek erre fognak kitérni
2011. jún. 4. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!