Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igazságos a tanár, vagy csak...

Igazságos a tanár, vagy csak én látom másképp? Lent

Figyelt kérdés

Az történ hogy az angol tanárral beszélgetett a csoport az év végéről, és szóba jött hogy valamelyik héten elmegyünk fagyizni. Azt tudni kell hogy az 5.a-ból 2gyerek volt abban a csoportban (vagyis rajtam kívűl még 1 gyerek) és az 5.b-ből pedig 10gyerek.

Ma pedig angol óránál kerestük a többjeket, de nem találtuk. Igy lementünk a tanárihoz megkérdeztük hogy hol vannak a többiek, azt mondták hogy már elindultak.Kiderült hogy minket felelőtlenűl itthagytak, és nem szóltak. És mi ugye még kisebbek vagyunk és nem akartunk az utcán utánuk futni. Ezért egy másik angolcsoportba voltunk az órán.

Az órának vége lett, úgy fogadtak a többijek hogy intőt fogunk ketten kapni. :(

Apa jött értem, és látta hogy sírok. azt mondta hétfőn bemegy szól ennek a tanárnak.

Ez igazságos szerintetek? Mert az oká ha az óra nem megyek és azért kapok, de hogy a fagyizásért:s


2011. jún. 3. 19:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
egyesek
2011. jún. 4. 08:59
 12/14 anonim ***** válasza:
38%

Értem. Speciel, nem számít egy ilyen helyzetben a tanulmányi eredményed, - nem ez szerepelt a kérdésben.

Ha nem szólt Nektek az említett tanár, akkor - mint írtam, - neki kell vállalnia a felelősséget (és nem jogos a retorzió). Nyitott kérdés marad továbbra is, hogy gerinces-e a tanárotok - és elismeri-e a felelősségét?

- Ez már az ő jellemén múlik, - ez ellen nem tudtok semmit tenni.

2011. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hétfőn kiderűl hogy mi lesz vagyis holnap, majd megirom

köszönöm a válaszokat

2011. jún. 5. 12:18
 14/14 anonim ***** válasza:
Na.
2011. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!