Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok elaludni! Gyors...

Nem tudok elaludni! Gyors tippeket, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Verd ki. de tényleg, ez jelentős energiákat szabadít fel.

ha nő vagy, akkor a hepajt verd ki, az is energiaszabaditó!

2011. jún. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rohadj meg
2011. jún. 4. 01:06
 3/5 anonim ***** válasza:

érdekes volt, amit valamelyik nap olvastam. először nevettem egyet, de később véletlenül ki is próbáltam.

egy bizonyos valaki nem tudott aludni, és félt is az éjjelektől, míg egyszercsak megkérdezte tőle a dokija, hogy melyik házi munkát utálja a legjobban. a válasz a portörlés volt. hát akkor ma este törölje le otthon a port, így a doki. a páciens elkezdte este, fél éjszakát takarítgatott otthon, egyszer csak ledőlt a nappaliban az ülőgarnitúrára, és reggelig aludt. szép is volt a lakás, tudott is aludni.

nos valamelyik nap én úgy jártam, hogy előre tudtam, csak másnap lesz lehetőségem az egész héten, hogy rendet csináljak otthon, de azt is tudtam, hogy az ablakok látványát alig bírom. néhány hete mostam le őket, és már megint piszkosak voltak. nem voltam fáradt, így elkezdtem ablakot tisztítani, pedig már alkonyodott. siettem vele, és úgy elfáradtam, hogy másnapig aludtam, pedig rossz alvó vagyok.

szal takaríts, és nagyon jól el fogsz fáradni.

tényleg jó, még örülni is fogsz, hogy milyen szép a rend

2011. jún. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igazából az a helyzet hogy csak 13 éves vagyok.
2011. jún. 4. 08:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van időzítőkapcsoló a televízión, állítsd be (pl.) 30 percre, és keress egy magyar focimeccset vagy filmet a televízión. - Garantált az alvás! Ha ez nincs, akkor megteszi egy olyan csatorna is, amelyiken zene megy vagy hasonló.
2011. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!