Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges ez? Hogyan...

Hogy lehetséges ez? Hogyan hallhattam a húgom, hogy szólt, ha nem volt ott?

Figyelt kérdés

Elég régen történt, de szeretném ha megírnátok a véleményeteket erről a dologról!

Évekkel ezelőtt elmentünk 3-asban nyaralni Anyu, Hugom meg én... Vásárlásra került a sor amikor a hugom mondta, hogy inkább megvárna a bolt előtt! Mi bementünk anyuval és nem sokkal később hallottam hogy a húgom szólt, kérdeztem is anyumtól hogy ő hallotta-e, de nem semmit...

Ahogy kiértünk hugom rögtön avval kezdte hogy hallotta hogy én szóltam neki!

Elég furcsa dolog! Szerintetek ez mi lehetett vagy mi volt? Pusztán a "véletlen?"


2009. márc. 18. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nemtudom. Figyelj. Sokszor van, hogy hallom, hogy a nagyim, akit mikor én 3 éves voltam elvesztettem, beszél hozzám. Megnyugtat, és szólogat. Lehet, hogy "telepatikusan" szóltatok egymáshoz.
2009. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Lehet leleszek pontzova,de akkor anyukád nem hall jol:)
2009. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem pontozlak le, amúgy szuper ultarhangos hallása van! :D :P :)
2009. márc. 18. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
hát tv-be láttam loyat hogy egy emberkének mondta a nagymamája hangja azthiszem ő hogy húzódjon le az útra és mikor lehúzódott éppen hogy nem lapította kis kocsistól egy kamion... szóval biztos van ilyen! nállunk olyan szokott lenni hogy gondolunk valakire és felhívja a telefont...
2009. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A felettem lévő válasza a Világ leghíresebb X-aktái könyvben is benne van :)
2009. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!