Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő volt a legkevesebb...

Mennyi idő volt a legkevesebb amit egy munkahelyen töltöttél? Mi volt az oka, hogy nem maradtál ott?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Két nap, télen, minifánksütőnél.

Fesztiválon, nyitott pavilonban kellett délelőtt 10től éjfélig sütni. Vittem hősugárzót, hogy legalább a lábamra fújja a meleget, mert egy számmal nagyobb csizmában, nadrág alatti nejlon- és vastag harisnyában és két zokniban megfagytam. Lekapcsoltatta a szervező, hogy ne csapja le a biztosítékot. Mindezt 500 Ft-ért óránként.

Felfáztam, megfáztam. A második nap végén felmondtam. Lehet, hogy gyenge a szervezetem, de az egészségem ennél fontosabb.

2011. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól is tetted. És nagyon köszönöm a válaszodat.
2011. jún. 6. 17:47
 3/5 anonim válasza:
100%
Kb 6-8 óra. Egy közértbe felvettek eladónak, véletlenül leejtettem egy tejfölt (kiszakadt a teteje), egyből nekem estek, hogy azonnal fizessem ki. Mondtam oké, én pedig kérem a mai béremet, és csókolom. Mondhatnám, jogos, hogy kiakarták fizettetni, de úgy nekem estek, mintha nem is tudom mit ejtettem volna le….
2011. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 perc
2011. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor én még viszonylag sokáig bírtam. Nekem három hét volt a legrövidebb. Kiderült, hogy a cégnél ahova felvettek, ügynöki munkát kell végezni, fizetés nincs csak jutalék. Mivel én nem menekülök rögtön az első nehézségek elől, ezért megpróbáltam, hátha nem is olyan szörnyű. De az volt, nem is bírtam sokáig gyomorral. Pofátlanul hazudni kellett az embereknek a telefonba ( én őszinte ember vagyok, utálok hazudni), de amikor már az utcára is kiküldtek embereket leszólítgatni ( azt mondták ez nem kötelező!) akkor végképp betelt a pohár, és otthagytam ezt a szemét bandát.
2011. jún. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!