Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy elkészült tetoválás után...

Egy elkészült tetoválás után meddig nem lehet edzöterembe járni? a tetko kar és a vál és a mell részen helyezkedik el

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 09:08
 1/5 szamóca.. ***** válasza:

amíg teljesen be nem gyógyul.

aztán utána is lassan edz, mert elfolyhatnak a kontúrok.

2011. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Haverom 1 hete varratott fel tetováló szalonban alkarjára egy tetkót. Kb tenyér méretű fekete szürke. Jól néz ki szép igényes munka, és kb egy héttel késöbb azaz tegnap már ment is edzeni. Kenegetni kell valami krémmel meg vigyázni rá, ápolgatni, de ahhoz hogy kárt tegyél benne edzéssel, akkor hirtelen kéne hogy a karod több centit nőjjön (legalább 5cm!). Biztos lesz olyan aki legugat majd a válaszom miatt vagy lepontoz, de leszarom ellenben velük én tényleg az igazat írtam. Haverom 1 hete csináltatta és már edz vele.

2011. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamóca.. ***** válasza:
amíg heg van rajta addig nem illik. nem 100% hogy lesz baja persze, de ha már varratsz add meg azt a tiszteletet a tetoválásodnak hogy kibírsz 2 hetet edzés nélkül
2011. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igazad van, de haveromé már nem is heges! viszonylag gyorsan begyógyult, mondjuk azt meg kell hagyni hogy csak tenyérméretű volt és 1 hétig tényleg kenegette, kimélte, ápolgatta.
2011. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

akkor 2 hét értem:)

köszia a válaszotokat

2011. jún. 8. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!