Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak nyáron? 17/L

Mit csináljak nyáron? 17/L

Figyelt kérdés
azon kívül h lógjak a barátaimmal meg dolgozzak.ha pl: elutaznak és elfogy a munka?????????????? köszi előre
2011. jún. 7. 15:23
 1/8 eNerdzsy ***** válasza:
Szerezz egy pasit.
2011. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen ez jó ötlet én is erre gondoltam amúgy, csak...nem olyan egyszerű az :D
2011. jún. 7. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jól tudsz angolul akkor segíthetnél mangát fordítaniXD

De am csinálj olyat amit még eddig nem próbáltál,mondjuk fesd ki a szobád,tanulj meg kötni,olvas ,tanulj ,önvédelmet,tanulj meg főzni,olvas jó sok mangát,segíts fordítnaniXD( nem vagyok manga mániásXD)Itt van egy csomó szünet ..csinálj bakancslistát...

2011. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kirándulás, strandolás.
2011. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Floppy válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem!
2011. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát és ha szabad megkérdeznem mért nehéz pasit keresned?:D
2011. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
valahogy mostanában,nem ismertem meg új embereket,nem mozogtam új körökben,csak a barátaimmal voltam...ők meg elutaznak,és egyedül nem szívesen megyek sehova :/
2011. jún. 7. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
na hát kb. én is így vagyok... nem igazán tudok kimozdulni itthonról senkivel..:( hát akkor nyárra javaslom hogy keress új barátokat:) 18/f
2011. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!