Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem akar a huszonéves...

Miért nem akar a huszonéves öcsém rövidnadrágot felvenni nyáron?

Figyelt kérdés
Többen vagyunk fiútesók, mindnyájan rövidben nyomjuk nyáron, egyedül a középső öcsém nem hajlandó felvenni rövidnadrágot. Pedig mindennap próbáljuk többen is rábeszélni. Még otthon is hosszúnadrágban van. Mi lehet ennek az oka? Az alakjával semmi baj, nem kövér, nem alacsony, teljesen átlagos, rendes. Nem értjük ezt a heppjét.
2011. aug. 17. 09:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én is hosszúnadrágban vagyok mindenhol, egyszerűen nem szeretem a rövidnadrágokat. Nem tudom miért.

19/F

2011. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én is mindig hosszú nadrágban vagyok egész nyáron. Nem szeretem a rövid nadrágokat.
2011. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nyáron a fiúkon gáz a hosszúnadrág!!
2011. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Zaemon válasza:
Túl sok Odaátot néztetek, az a baj. Abban jár mindig mindenki hosszú gatyában...
2011. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Alapvetően én is jobban szeretem a hosszúgatyákat, ezért ha nincs dögmeleg abban vagyok. Szóval lehet, hogy csak emiatt.


De pl. nálunk van egy srác a suliban, aki hord rövidgatyát, és nem tom kik néha beszólnak neki (gondolom csak poénból), mert hogy alig van szőr a lábán, és h milyen kisfiús. Ahogy elnézem őt nem érdekli, és nem is kell, h érdekelje. (nem szedi amúgy, csak szal kicsit kisfiús, pedig lassan 18)


Fogalmam sincs, hogy az öcséddel kapcsolatban mi a diagnózis, csak eszembe jutott, h a sulinkban van ez a srác pl.... :)

2011. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Dean, te vagy az????????
2011. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze is ehhez a kategóriához? Semmi.
2011. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De ez azért érdekes, mert a faluban minden férfi rövidgatyában jár-kel az utcán. Még a katolikus pap is, aki egyébként 40 körüli fickó. De ő még is shortban nyomja, pedig pap. Csak a 70 feletti öreg bácsik meg az öcsém hosszúnadrágoznak. A lába tök átlagos, semmi oka rá, hogy szégyellje, sőt: négyünk közül valszeg neki van a legarányosabb lába, mivel ő magas is. Nem tudom, mi lehet a baja, de már mindnyájunkat idegesít, hogy így ki akar lógni a sorból.
2011. aug. 17. 10:19
 9/21 Zaemon válasza:

10:11


Én vagyok az Sam! Adam hol van?

2011. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Ne is haragudj, de 3 fiúnak nincs jobb dolga, mint a testvére nadrághordási szokásait felügyelni?


Ha jól gondolom, minimum elmúltatok már 16-ok...


Amúgy, lehet, önértékelési zavar, vagy egyszerűen csak ezt szereti!


A pap meg szégyellje magát...

2011. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!