Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Először puskáztam. Nagy baj?

Először puskáztam. Nagy baj?

Figyelt kérdés

A suliban először puskáztam egy töri dogába, de nagyon bűntudatom van miatta. Mielőtt megkérdeznétek hogy miért puskáztam elmondom, hogy mindent megtanultam szóról szóra, de reggelre a legtöbb dolog kiment a fejemből..szerintem túl fáradt voltam, és ezért vetemedtem arra, hogy puskázzak.

13/l am 4.5-ös tanuló vagyok.


2011. jún. 8. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod, ha nem készülsz semmit és a puskáról írod meg az egészet, na az nem vezet jó dolgokhoz! De ha legalább a felét tudod, nem kell aggódnod! Ne feledd, az a lényeg, hogy a vizsgák, érettségik menjenek! Szóval ne bánkódj, ezzel senkinek sem ártasz! 18/F
2011. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

túl kell esni rajta... én mindegyik töri dogánál puskázok ;)

amúgy a puskázásból is lehet tanulni.. doga elején semmit nem tok, puskázás után már tom több mid a fél anyagot xddd

amúgy ha nagy bűntudatod van érte akkor ne csináld többször... nem kell erőltetni.. 14/F

2011. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na ügyes vagy!!Megdicsérlek!!Hivatalosan is a család tagja vagy!!

Hogy puskáztál???Hátha kapok valami új ötletet:)

Nincs ezzel semmi baj,ha puskát írsz,azzal is tanulsz,mert muszáj leírnod,és azzal is megragad valami!

2011. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

Am úgy puskáztam, hogy a tanár csak ült a tanáriasztalnál én meg hátul ülök és ki volt cipzározva a táskám, és pont kikandikált belőle a puska szép nagy a/4-es lapon és csak kicsit be kellett pillantanom a táskába és néztem:D

2011. jún. 8. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam hogy félig keresztbe teszem a lábam, és úgy oda teszem a tananyagnál kinyitott könyvet :D
2011. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hogy van ez az öntapadós papír,ráírom,a székre ragasztom és csak szétnyitom a lábam...Nehogy már a tanár a "lábam között turkáljon":D
2011. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:-D
2011. jún. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!